Łódzka integracja, czyli starcie na Lasery.

Bardzo często w Wyjątkowym Prezencie podkreślamy jak ważne jest wspólne porozumienie, które owocuje w przyszłości efektywną i przyjemną pracą. Nic tak nie zbliża ludzi jak aktywne działanie i świetna zabawa. Nasi łódzcy eksperci ds. przeżyć przekonali się o tym na własnej skórze. Łódź rośnie w siłę. Przybywa nam wysp (w sierpniu otworzyliśmy nową Wyspę Przeżyć w Manufakturze), a wraz z nimi pojawiają się nowi eksperci, dlatego okazji do poznawania się nie brakuję. Przeczytajcie relację, z ostatniej integracji Łódzkiego Teamu. 


DSC00772

Po zakończonym, pełnym przeżyć dniu pracy, wybraliśmy się całym Łódzkim Teamem na ALFA LASER GAME. Chcieliśmy tym razem sprawdzić umiejętności strzeleckie na Paintballu Laserowym. ALFA LASER  ma swój klimat i jest przygotowane z wielką starannością. Organizatorzy wykazali się dużym profesjonalizmem i cierpliwością. Czekała tam na Nas prawdziwa dawka emocji i swoisty pojedynek na strzały – całe szczęście laserowe 😉 Dobrze, że Paintball w tym wydaniu jest bezbolesny!

 

Podzieliliśmy się na dwie drużyny, Maufaktura vs. Galeria Łódzka. Po krótkim przeszkoleniu otrzymaliśmy broń i kaski. O wygranej danej drużyny zadecydować miała liczba trafień uczestników z drużyny przeciwnej. Zostaliśmy wprowadzeni do zaciemnionej sali, światła absolutnie były wygaszone,  a całość widoku przysłaniała nam czarna kotara. Po otrzymaniu hasła „start” włączyła się  głośna muzyka rodem z filmu akcji i ruszyliśmy drużynami przed siebie.

 

Sala, która nam się ukazała pełna była wielu labiryntów, ścianek z przeszkodami i innych zakamarków, zza których świetnie się strzelało do przeciwnika z ukrycia. Panował półmrok , unosił się delikatny dym, a migające kolorowe światła tylko potęgowały uczucie adrenaliny. Łatwo było się schować, ale równie łatwo było nie zauważyć czającego się za naszymi plecami przeciwnika.

 

Niczym komandosi przemierzaliśmy sale, czasem nawet na kolanach… z absolutnym zaangażowaniem często przerywanym wybuchami śmiechu kiedy na siebie niespodziewanie wpadaliśmy. Czas spędzony na grze minął nam bardzo szybko. Nawet nie czuliśmy zmęczenia, wola walki górą! Galeria odniosła sukces, dokładny wynik został objęty tajemnicą 🙂

 

Następnym wyzwaniem był Laserowy Labirynt.

 

Po otwarciu pokoju, w którym się znajdował wszyscy wybuchnęliśmy gromkim śmiechem. Wąskie stróżki zielonego lasera wypełniały pokój z niemalże każdej strony, przez co labirynt zdawał się być niemożliwym do przejścia. Jak widać na zdjęciach przybieraliśmy naprawdę rożne pozycje i taktyki żeby go pokonać.

received_1331032380270693

Laserowy labirynt pozwolił nam trochę uspokoić oddech, wymagał on dużego skupienia, a wspólna zabawa przysporzyła nam wiele radości.Mogliśmy poczuć się trochę jak szpiedzy, złodzieje dzieł sztuki czy inne postacie filmowe.

Wszystkie te atrakcje polecamy wielbicielom kina akcji, którzy zastanawiali się jak by to było, wcielić w role swojego ulubionego bohatera, znaleźć się pod ostrzałem, lub uciec pokonując pokój pełen laserowych czujników ruchu. To świetny pomysł na wyjście z przyjaciółmi, integracje firmowe i grupowe spotkania.

 

Łódzki Team zdecydowanie poleca te przeżycia 😉 Sprawdźcie jakie inne przeżycia znajdziecie w Łodzi!