Rośniemy w siłę !

Nasza wyjątkowa firma z miesiąca na miesiąc coraz silniej się rozrasta. Przybywa prezentów, nowych partnerów, otwieramy coraz to nowe Wyspy Przeżyć, a tym samym potrzebujemy nowych doradców prezentowych.

 

We wtorek w naszym warszawskim biurze mieliśmy okazje gościć nasz nowy narybek ekspertów ds. przeżyć. Silna ekipa z Trójmiasta, Torunia i Łodzi przyjechała do centrum Polski,  aby szkolić się w obsłudze klienta i sprzedaży prezentów w formie przeżyć.

 ^E78A718D5B86015DCDDB374248245F8D686AE881DF9233BFA3^pimgpsh_fullsize_distr

W lipcu otworzyliśmy kolejny punkt w Łodzi. Tym razem w największym centrum handlowym Europy Wschodniej – w Manufakturze. Już niedługo, bo 7 września otwieramy Wyspę Przeżyć w centrum handlowym Atrium Copernicus w Toruniu. Będzie to nasz pierwszy punkt handlowy w tym mieście, dlatego jesteśmy bardzo podekscytowani i pełni entuzjazmu.

 

Do końca tego roku planujemy otworzyć jeszcze kilka nowych punktów sprzedaży, dlatego ludzie z pasją, entuzjaści aktywnego trybu życia są nam potrzebni, ponieważ tylko razem jesteśmy w stanie budować Nasze Wyjątkowe prezentowe imperium ! 😉

 

Witamy na pokładzie !