Jaki prezent na wieczór panieński kupić? Ciekawe propozycje

Wieczór panieński to czas świetnej zabawy i niezapomnianych przeżyć. Można go spędzać w domu, klubie, pod namiotem, a nawet zagranicą. Z tej okazji przyszła Panna Młoda otrzymuje od przyjaciółek prezenty. Jaki upominek można jej podarować?

Nie każdy wieczór panieński to kuso ubrani mężczyźni, sprośne dekoracje i impreza do białego rana. Coraz częściej przyjaciółki przyszłej Panny Młodej organizują dla niej wyjazd w góry, do spa lub nad jezioro. Takie rozwiązanie to świetny pomysł na prezent dla naszej przyjaciółki!

Oryginalny prezent na wieczór panieński

Czy na wieczór panieński kupuje się prezent? Niektórzy twierdzą, że jest to niezbędny element tego dnia, inni wręcz przeciwnie. Wszystko zależy od sposobu świętowania oraz finansów zaproszonych gości. Może to być drobny upominek jak album ze zdjęciami, personalizowany alkohol lub biżuteria z grawerem. Najpopularniejszy sposób na spędzanie wieczoru panieńskiego to wyjście do klubu lub zorganizowanie domówki. Imprezę w klubie można urozmaicić na różne sposoby. Świętowanie można rozpocząć od podróży białą limuzyną, a motywem przewodnim imprezy mogą być szalone lata osiemdziesiąte. Dla antyfanek hucznych imprez poleca się inne, znacznie spokojniejsze atrakcje, które mogą polegać na lekcji gotowania, locie balonem, weekendzie w SPA, a nawet wyjeździe za granicę. Prezentem może być również zorganizowanie ciekawego i oryginalnego wyjazdu, który będzie miłym zaskoczeniem dla przyszłej Panny Młodej. Doskonałym rozwiązaniem jest również wspólny wyjazd-niespodzianka w góry lub nad morze. Taki Prezent na Wieczór Panieński spodoba się każdej przyszłej Pannie Młodej! Warto jednak pamiętać, że organizacja wyjazdu w kilka osób nie jest łatwa. Do obowiązków organizatora należy wyszukanie odpowiedniego hotelu i środku transportu, a także zorganizowanie ciekawych niespodzianek dla gości. Z tego względu warto skorzystać z gotowych voucherów, które odciążą organizatora od żmudnych przygotowań. Fankę zabiegów pielęgnacyjnych ucieszy wspólna wizyta w SPA oraz seria zabiegów na ciało, twarz oraz paznokcie. Z kolei najlepszą opcją dla kobiet lubiących detektywistyczne historie i dreszczyk emocji będzie wizyta w Escape Roomie.

Do odważnych świat należy, dlatego wieczór panieński warto również spędzić na wysokościach! Świetną opcją na ten dzień będzie lot balonem, wspinanie się po ścianie budynku, czyli tzw. Walk In the Sky czy skoki na wysokościach z wykorzystaniem lin. Z pierwszej atrakcji można korzystać przez cały rok, o ile prędkość wiatru nie przekracza 15 km/h. Drugie rozwiązanie polega na wspinaczce po ścianie budynku na wysokość wynoszącą nawet 37 metrów! Wspinaczka jest rejestrowana za pomocą kamery, dzięki czemu przyszła Panna Młoda powróci do tych chwil jeszcze nie raz. Dla fanek ekstremalnych przygód na wysokościach poleca się również skoki na linie z wysokości kilkudziesięciu metrów. Należy jednak pamiętać, że najlepszy czas na taką atrakcję to sezon letni, dlatego z tej atrakcji nie skorzystamy zawsze.

Równie ciekawym rozwiązaniem jest voucher na rejs po polskim jeziorze wraz z noclegiem wewnątrz jachtu. Wieczór panieński w takich warunkach to gwarancja wypoczynku od stresujących przygotowań do wesela!

Drobne prezenty na wieczór panieński ‒ jaki wybrać?

To, jaki prezent na wieczór panieński podarujemy przyszłej Pannie Młodej, jest uzależniony w dużej mierze od charakteru tego dnia. Prezentem może być zorganizowanie wieczoru panieńskiego lub drobny upominek. Dobrym rozwiązaniem jest śmieszny prezent na wieczór panieński, który rozbawi przyszłą mężatkę do łez. Najczęściej wybierane upominki to przybory kuchenne ze śmiesznym, personalizowanym napisem, poradniki dla żony, gry i zabawy małżeńskie lub imienny alkohol. Do popularnych upominków na ten wyjątkowy wieczór należą także zestawy sypialniane, figlarne akcesoria, erotyczne przebieranki oraz T-shirty ze śmiesznymi napisami. Jeśli naszą przyjaciółkę nie ucieszą tego typu prezenty, to warto jej podarować rzecz, o której od dawna marzyła. Mogą to być piękne szpilki od ulubionego projektanta, wymarzony strój sportowy, szlafrok, kobieca bielizna od topowej marki albo gadżet, który będzie nie tylko ładnym dodatkiem, ale również praktycznym elementem outfitu. Może to być zegarek na pięknej, złotej bransolecie lub smartwatch mierzący kroki, puls i kalorie. Dla przyjaciółki, która bardzo intensywnie korzysta z telefonu, warto zakupić mocny power bank o zabawnym wyglądzie lub kijek do selfie, który zagwarantuje dużą dawkę świetnych zdjęć podczas wieczoru panieńskiego.