Jak uczynić Dzień Mamy 2021 niezapomnianym?

Dzień Mamy zbliża się wielkimi krokami. Jak zawsze jest on obchodzony 26 maja, a w 2021 roku ten dzień wypada w środę. Poniżej prezentujemy listę, która gwarantuje, że tegoroczny Dzień Matki będzie niezwykłym przeżyciem. Zaskocz i zachwyć mamę!

Dziewczynka chowa za plecami kwiaty i laurkę z napisem "I love mam". W tle rozmazana, uśmiechnięta mama.
Dzień Mamy to okazja, by powiedzieć „kocham”

Oto pięć kroków, które uczynią Dzień Matki niezapomnianym:

1. Znajdź odpowiedni prezent na Dzień Mamy

Zobacz, jakie prezenty na Dzień Matki przygotowaliśmy w odpowiedniej kategorii. Znajdziesz tu kilkaset możliwości prezentowych, spośród których z pewnością wybierzesz to przeżycie, które najbardziej spodoba się Twojej mamie! W poprzednich latach największą popularnością cieszyły się: Kolacja w Ciemności, Masaż Relaksacyjny oraz Spektakl w Teatrze. W tym roku wybierzesz klasykę czy postawisz na coś zupełnie oryginalnego?

2. Przeżycie dla jednej osoby… czy dla dwojga?

Dlaczego nie wybrać tego samego przeżycia również dla siebie? Możecie wybrać się wspólnie na niezwykłą atrakcję i zrealizować marzenia razem. Dzielenie się emocjami i spędzanie czasu we dwoje jest najwspanialszym pomysłem na prezent dla mamy.
Niektóre z naszych przeżyć zostały stworzone z myślą o dwóch osobach. Lot widokowy, degustacja czekolady, wspólny masaż… jest naprawdę wiele pomysłów na to, by spędzić ten wyjątkowy dzień z mamą!

3. Życzenia dla mamy na karcie podarunkowej

Wybierając Gift Card, czyli popularną Kartę Podarunkową, możesz dopasować kwotę do swojego budżetu oraz podarować mamie wybór – by sama wybrała najbardziej wymarzone przeżycie. Podczas planowania prezentu dla mamy, warto zastanowić się nad oryginalnymi, spersonalizowanymi życzeniami. Polecamy spojrzeć na naszą zakładkę „życzenia dla mamy” i wybrać te, które najbardziej Ci się spodobają!

4. Wręczenie przeżycia to nie jedyna droga

Jednym ze sposobów na umilenie mamie tego wyjątkowego dnia, jest wcześniejszy wybór prezentu i zarezerwowanie terminu na 26 maja (ewentualnie 29-30, w weekend).  Wtedy możesz przygotować wspaniała niespodziankę i sprawić, że Dzień Mamy zostanie zapamiętany na długo! Jedyne, co pozostanie mamie, to cieszyć się tym niesamowitym prezentem!

5. Pakowanie prezentu na Dzień Mamy

Eleganckie opakowanie to tylko jeden z pomysłów na to, jak przygotować prezent. Innym, oryginalnym i niespodziewanym pomysłem, może być przygotowanie kartonowego pudła (jeżeli posiadasz kota, to on także ucieszy się z takiego rozwiązania). Gdy zapakujesz prezent w najbardziej niespodziewany sposób, mama kompletnie nie będzie spodziewała się tego, co znajdzie w środku. Będzie to zatem podwójna niespodzianka, która będzie niosła ze sobą dużo radości i uśmiechu!

Pamiętaj, że nasze prezenty są ważne aż 3 lata, więc każdy spokojnie znajdzie czas, by zrealizować swoje wymarzone przeżycie. Dodatkowo przygotowaliśmy również wiele atrakcji, które można realizować w domu. Zajrzyj na naszą stronę internetową i przekonaj się, które marzenie warto spełnić tym razem!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *