Dream Jump z Dachu Stadionu

Ekstremalne epizody i adrenalina to niecodzienna forma rozrywki i sportów. Wielu z nas marzy o tym, aby przeżyć jak najwięcej tego typu wrażeń. Stąd też mamy tak wiele rozmaitych form doświadczania przygód wywołujących silne emocje. Miłośnicy ekstremalnych sportów wymyślili masę przeróżnych opcji kontaktu z adrenaliną. Co rusz tworzyli nowatorskie pomysły związane z tego rodzaju sportami. Dwa najpopularniejsze sposoby na chwilę obecną to skok ze spadochronem lub na bungee.

Nowa forma skoków.. !

Fanatykom było jednak mało i wpadli na kolejną możliwość zetknięcia się z tymi sportami. Otóż nowym konceptem był Dream Jump – forma skoków na linie z obiektów o różnych wysokościach.
img_5800_mod

Osoba, która skacze ma przymocowaną uprząż nie do nogi, jak w przypadku bungee, ale do tułowia (zwana tandemem), co pozwala na dużo większą swobodę. Dzięki tak zamocowanym linom czas spadania wydłuża się o kilka sekund, a komfort samego zakończenia skoku jest na dużo wyższym poziomie.

 img_5641

W Polsce takiego skoku można zasmakować we Wrocławiu – z Dachu Stadionu Miejskiego. Profesjonaliści, którzy parają się w tego rodzaju sportach chętnie przybliżą każdemu cały przebieg skoku – począwszy od zasad bezpieczeństwa, kończąc na instruktażu w jaki sposób skakać, jakie figury można wykonywać podczas trwania doznania (a jest ich całkiem sporo) oraz jakie mieć podejście, aby wyciągnąć jak najwięcej radości z tego przeżycia!

 img_5584-2

Taki skok ze stadionu we Wrocławiu jest również filmowany. Każdy kto zechce skoczyć – i zebrać niesamowite wspomnienia – może mieć w ręku kamerę, która wszystko uwieczni. Jest to niezapomniana dawka wrażeń i przede wszystkim wyjątkowy sposób na otwarcie się na nowości. Poczucie spadania, ale i unoszenia się na wietrze pozwala nam przełamać wiele lęków. Przekraczanie granic grawitacji daje człowiekowi siłę do działania w życiu codziennym. Dream Jump to wymarzony sposób na uwolnienie się od wszelkiego rodzaju blokad i fantastyczna rozrywka dla każdego! Po takim skoku gwarantowane dużo wyższe pokłady odwagi i dystansu do wszelkich spraw różnej rangi!

img_5565-1