8 marca – kobiety świętują razem

Co uszczęśliwia kobiety? Poeci, filozofowie i całe rzesze specjalistów starają się odpowiedzieć na to pytanie od tysięcy lat. Na kilka dni przed 8 marca, to zagadnienie staje się przedmiotem rozważań rodzaju męskiego, ale także samych bohaterek tego święta. W końcu mówi się, że “kobieta zmienną jest” i trudno odkryć, czego tak naprawdę pragnie. Jedno jest pewne – pragnie być zawsze piękna i dopieszczona oraz w większości przypadków uwielbia zmieniać swój wizerunek. Dziś opowiemy Wam o takim prezencie na Dzień Kobiet.

Nasze wyjątkowe dziewczyny zdecydowały się na metamorfozy w salonie Bagart, znajdującym się przy ul. Chłodnej 52 w Warszawie. Przeczytajcie ich relacje z tego wyjątkowego kobiecego spotkania w atmosferze relaksu i wspólnej zabawy 🙂

xwob6bb8hhe

Jak wyglądała realizacja?

To, co można wyczuć od razu, wchodząc do Bagart, to bardzo ciepła atmosfera. To nie jest zwyczajne miejsce, w którym “podetniesz włosy”, to wyjątkowa przestrzeń, gdzie w powietrzu unosi się niezwykła pasja do fryzjerskiego kunsztu. Po przekroczeniu progu salonu zostałyśmy przywitane “po królewsku”, jak długo wyczekiwani goście. Naszą uwagę zwróciło jasne i nowoczesne wnętrze oraz elegancka aranżacja. Od razu zaproponowano nam ciepłą herbatę i kawę (co w taki mroźny dzień było bardzo przyjemne). Następnie każdą z nas zaproszono do zajęcia swojego fotela.

No i zaczęła się “zabawa, aby ujarzmić nasze niesforne włosy”… Jacek Bagiński – fryzjer i stylista z wieloletnim doświadczeniem, skupionym okiem zapoznał się z włosami każdej z nas. Jak prawdziwy mistrz w swoim fachu, dla którego “stylizacja włosów to współczesna forma nowoczesnej sztuki” sprawdził strukturę włosa i zaproponował co zmieniłby na naszych głowach. Co istotne, jego sugestie były niezwykle subtelne. Wymienił każdej z nas dobre strony dotychczasowej fryzury, po czym delikatnie i z poczuciem humoru nakłaniał do zdecydowania się na zaproponowaną zmianę. Jak urodzony psycholog wskazywał na korzyści płynące z podjęcia tego kroku. No i stało się – każda z nas oddała się w jego profesjonalne ręce, które z mistrzowską precyzją posługiwały się “szalonymi”, fryzjerskimi nożyczkami:)

j6zdescphki

Wszystkie etapy procesu metamorfozy fryzury były nam dokładnie przedstawione. Od nałożenia farby, aż po efekt końcowy. Po zaaplikowaniu wszelkich niezbędnych, dopasowanych do włosów specyfików – zaproszono nas do myjek, gdzie czekał nas prawdziwy relaks w postaci niezwykłego masażu głowy. Fotele z funkcją masażu zafundowały nam przyjemny relaks dla pleców. Nie da się ukryć, że było to dla nas bardzo miłe doświadczenie:)

bagart

Po opuszczeniu tego błogiego zakątka salonu wróciłyśmy na swoje poprzednie miejsca i powoli zaczynałyśmy widzieć pojawiające się na naszych głowach zmiany. Jeszcze tylko delikatne podcięcie, suszenie i odpowiednie ułożenie włosów… no i jest! Każda z nas podziwiała efekt pracy Mistrza Jacka, uśmiechając się przy tym jedna do drugiej.

Nasza radość była tym większa, że miałyśmy możliwość przeżywania tego wszystkiego razem. Bawiłyśmy się całym tym wydarzeniem i mogłyśmy wzajemnie obserwować swoje metamorfozy. Profesjonalna obsługa, najlepsze kosmetyki i niezapomniany uśmiech Pana Jacka – wszystko świadczy o tym, że wrócimy do Bagart jeszcze nie raz! Kobiety pragną “pieszczot” i to właśnie tam dostałyśmy…

zrudtcdw704

Czy polecacie innym kobietom taką formę uczczenia Dnia Kobiet?

Zdecydowanie tak! Spędźcie odprężające chwile z przyjaciółką lub przyjaciółkami! Oddajcie się w ręce profesjonalistów! Nie pozwólcie, aby nuda “weszła Wam na głowę”, a tym bardziej wkradła się do Waszego życia! Zróbcie sobie prezent na Dzień Kobiet i podarujcie go także kobietom Waszego życia, od serca dla serca! 🙂 Podziękujcie im za to, że są z Wami! Drogie Panie, świętujcie razem Dzień Kobiet! Postawcie na wyjątkowe przeżycia!

Nasze propozycje “babskich” przeżyć znajdziecie również w kategorii SPA i Relaks na naszej stronie.