Zapraszamy na Kolację w Ciemności w nowej lokalizacji – Qchni Artystycznej w Warszawie!

Kolacja w Ciemności jest naszym autorskim projektem kulinarnym, w którym zapraszamy gości, by w zupełnie nowatorski sposób podeszli do degustacji zaserwowanych potraw. Całkowita ciemność sprawia, że dania zaskakują swoim smakiem i konsystencją, co zapewnia wieczór pełen wrażeń. Od niedawna event organizowany jest również w Qchni Artystycznej w Warszawie – autorskiej restauracji Marty Gessler.

Czarna serwetka leży na czarnym obrusie. Obok stoi szklanka z wodą i leżą zawiązane woreczki.

Kolacja w Ciemności to jeden z naszych najpopularniejszych eventów kulinarnych. Jego pierwsza edycja odbyła się w 2014 roku i od tamtej pory w projekcie wzięło udział ponad 100 tysięcy osób. Obecnie realizowany jest w 9 miastach na terenie całej Polski, m.in. we Wrocławiu, Gdańsku, Poznaniu oraz Lublinie, dzięki czemu osoby z różnych części kraju mogą bez problemu wziąć udział w kolacji.

Sam projekt wykorzystuje zabawę formą i umożliwia wzięcie udziału w niekonwencjonalnej degustacji – odbywającej się w całkowitej ciemności. Początkowo gości do sali wprowadza animator, a następnie o odpowiednią obsługę dbają kelnerzy… w noktowizorach. Panujący mrok skłania uczestników do wyostrzenia zmysłów smaku i węchu – tylko w ten sposób mogą odkryć, co dokładnie znajduje się na ich talerzach. Całość dostarcza dużo śmiechu, ale też i przynosi chwile zaskoczenia, gdy okazuje się, że na talerzu nie znajduje się jednak biszkopt, a na przykład szarlotka. Szef kuchni za każdym razem dokłada starań, by potrawy intrygowały nie tylko swoim smakiem, lecz także zapachem i konsystencją, a to zapewnia ekscytujące chwile i niezapomniane kulinarne doświadczenie. 

Zależy nam, by Kolacja w Ciemności pozostawiała po sobie wyjątkowe wspomnienia, dlatego przez cały czas staramy się udoskonalać projekt. Niedawno rozpoczęliśmy współpracę z renomowaną restauracją na terenie Warszawy, dzięki której event stanie się jeszcze chętniej wspominanym przeżyciem. Qchnia Artystyczna – bo o niej mowa – stanowi oryginalny punkt na mapie stolicy. Należy do doświadczonej restauratorki Marty Gessler i mieści się w Centrum Sztuki Współczesnej Zamku Ujazdowskiego. Szybko zdobyła uznanie nie tylko dzięki wyśmienitej kuchni, lecz także pięknej lokalizacji przy Łazienkach Królewskich i obszernemu tarasowi z widokiem na park Agrykola. Wyjątkowy klimat tego miejsca sprawia, że jeszcze bardziej warto wziąć udział w Kolacji w Ciemności.

Przepyszne jedzenie, niezwykły nastrój i ekscytujące przeżycie – Kolacja w Ciemności w Warszawie to unikatowe doświadczenie, w którym zdecydowanie warto wziąć udział.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top