Wyjątkowy wieczór w Beauty Bar

Być kobietą, być kobietą…która z nas nie chciałaby choć raz poczuć się jak gwiazda Hollywood mająca wystąpić za kilka godzin na czerwonym dywanie? Chyba nie trzeba domyślać się jak brzmi odpowiedź. Na szczęście na mapie Warszawy pojawiło się miejsce, gdzie możemy spełnić takie marzenia, mowa oczywiście o Girls Only Beauty Bar by Rimmel przy Poznańskiej 16, gdzie w zeszłą środę spędziłyśmy niezapomniany wieczór.

img_4173

Girls Only Beauty Bar by Rimmel nie można nazwać zwykłym salonem piękności. Jest to nie tylko miejsce gdzie specjalistki z Rimmel podpowiedzą Ci jaki make-up jest odpowiedni dla Ciebie, ale możesz tam przejść całkowitą metamorfozę! Oto jak wyglądał nasz babski wieczór.

img_4116
Po wejściu do Beauty Baru uwagę zwraca ciekawa aranżacja samego wnętrza, jasne kolory, przeszklone ściany, wykorzystanie neonów czy stylowych gadżetów wszystko to od razu wskazuje na miejsce przeznaczone dla płci pięknej. Na progu powitała nas Hania, która szybko wprowadza nas w świat Beauty Baru. “Koncepcja na to miejsce jest jasna, ma to być przestrzeń dla dziewczyn, kobiet, które poszukują odpowiedniego make up’u dla siebie, nauczyć się go wykonywać, porozmawiać o tym,  a przede wszystkim jest to przestrzeń gdzie każda z nas może przyjść na before przed imprezą lub zorganizować babskie spotkanie” – opowiadała  Hania.

img_4209

Na miejscu czekały już na nas wizażystki, które z uśmiechem zaprosiły nas do swoich stanowisk. Ja trafiłam pod opiekę Dagmary – piękny makijaż, który miała na sobie od razu przekonał mnie, że jestem w dobrych rękach. Metamorfoza zaczęła się od krótkiej rozmowy podczas, której Dagmara chciała się dowiedzieć jak najwięcej na temat moich oczekiwań i mojego codziennego makijażu. Następnie pomogła mi dobrać odpowiednią kolorystykę i zaproponowała wykonanie makijażu wieczorowego oraz zmianę fryzury na loki. Oczywiście zgodziłam się i z niecierpliwością czekałam na efekt końcowy. Dagmara zabrała się do pracy nad moim makijażem, a ja popijając drinka mogłam całkowicie się zrelaksować.

img_4200

W trakcie wykonywania makijażu nie obyło się bez babskich plotek, każda z nas mogła podzielić się swoimi opiniami na temat używanych kosmetyków czy zadać nurtujące ją pytanie.Godzinę później każda z nas była gotowa do sesji zdjęciowej. W specjalnie przygotowanej, oświetlonej kabinie czułyśmy się jak gwiazdy w blasku fleszy, a trud naszych wizażystek został uwieczniony na licznych zdjęciach.

img_1734

Warto dodać, iż Girls Only Beauty Bar by Rimmel przy Poznańskiej 16, co pół roku będzie gościł wybranego polskiego projektanta lub markę modową w swojej strefie fashion. W trakcie naszego wieczoru dostępna była kolekcja marki MOSQUITO, której sukienki chętnie przymierzałyśmy tworząc niesamowite stylizacje. Tym sposobem byłyśmy gotowe na podbój miasta.

img_4143

Będę gorąco polecać Girls Only Beauty Bar by Rimmel, pracujące tam dziewczyny tworzą niezwykłą, swobodną atmosferę, dzięki czemu można poczuć się jak w gronie przyjaciółek. Miejsce idealnie sprawdzi się na makijażowy before przed wyjściem na imprezę z koleżankami czy metamorfozę przed randką. Na pewno pojawię się tam jeszcze nie raz!