Wyjątkowy Prezent – Wyjątkowi Ludzie cz. 2

Idziemy za ciosem i przedstawiamy Wam kolejną osobę, która opanowała trudną sztukę life/work balance. W pracy podróżuje, po pracy też podróżuje, a kiedy ma czas tylko dla siebie… tak zgadliście, uprawia jogę. Przed Wami nasza Koordynatorka Regionalna – Iza.

 

izabella_wolska-jpg-5

Opowiedz kilka słów o sobie, o swojej pasji i zainteresowaniach.

 

Iza: Uwielbiam podróże, bo są wyprawą w nieznane, bo nigdy nie wiesz, kogo spotkasz i co się może wydarzyć. Dodatkowo, podróż to jedna z niewielu rzeczy, za którą płacisz i sprawia, że jesteś jeszcze bogatszy 🙂

W ubiegłym roku spędziłam 12 tygodni na wakacjach (Azja, Sardynia, Holandia, Austria, Czechy, Anglia) w tym roku nie wiem, czy dam radę aż tyle tygodni wyrwać z mojego napiętego już grafiku, natomiast już mam bilety do Walencji (Hiszpanii) gdzie studiowałam i nie mogę się doczekać innych spontanicznych wyjazdów.

 

Toastmaster – jestem jeszcze tutaj świeżynką, ale już wiem, że zostanę na dłużej. Bardzo mi się podoba możliwość opowiadania o zwykłych historiach w niezwykły sposób, dodatkowo udoskonalanie umiejętności przemówień publicznych w języku angielskim. Za każdym razem będąc na scenie, wychodzę z mojej strefy komfortu i pomimo strachu i tremy, daję z siebie wszystko.

 

Joga, która utrzymuje w równowadze moje myśli i ciało, jak i również silną wolę. Ja wybrałam konkretnie Jogę Kundalini, która skupia się na ćwiczeniach fizycznych, oddechowych i medytacjach. Może to brzmieć trochę abstrakcyjnie, ale serio daje radę 😉

 

Jestem też fanką oskarowych filmów i sztuk teatralnych.

 

Na jakim stanowisku pracujesz w WP i od czego zaczynałaś?

 

Iza: Koordynator regionalny. Moje wcześniejsze doświadczenie pozwoliło mi od razu ubiegać się o to stanowisko 🙂

1496669_10154183292019734_7505136389366414670_n

Jak dowiedziałaś się o Wyjątkowym Prezencie?

 

Iza: Sama wcześniej korzystałam z usług firmy, latając paralotnią czy balonem lub korzystając z szerokiej oferty masaży, czy restauracji. Także firma była mi dobrze znana.
Natomiast samą firmę w roli pracodawcy spotkałam na Targach Pracy w Warszawie, gdzie rozglądałam się za ciekawą możliwością współpracy. Gdy zobaczyłam wcześniej już znane logo, filmy z realizacji prezentów i megauśmiechniętych ludzi wiedziałam, że to miejsce dla mnie 🙂

 

Co skłoniło Cię do pracy w WP?

 

Iza: 3 rzeczy:

Ludzie, pasja i idea firmy.
Ludzie — niesamowite rzeczy, jakie robią, kim są i jak bardzo starają się, żeby to, co dają innym było jak na najwyższym poziomie
Pasja —
 sama prowadzę mini blog z podróżami, jak i również stronę: życie pełne marzeń, gdzie podpowiadam co jakiś czas, jakie marzenia warto spełniać i dlaczego. Dzięki temu tak bliskie jest mi to, co na co dzień oferujemy naszym klientom.
Idea — szerzenie koncepcji spełniania marzeń i przeżywania wyjątkowych chwil w życiu.

 

Czy praca u nas pomogła Ci rozwinąć pasję lub poszerzyła horyzonty?

 

Iza: To proces, który trwa cały czas. Mam za krótki staż pracy, żeby w pełni móc się wypowiedzieć na ten temat.

Natomiast już wiem, że kontakt z ludźmi i możliwość kształtowania ich sprzedażowo i personalnie sprawia mi megafrajdę i nadaje mojej roli jeszcze większe znaczenie. To bezcenne doświadczenie.

 

11082534_612552132214115_6708362196030874792_n

 

Jak godzisz pracę ze swoją pasją, która wymaga od Ciebie dużo czasu?

 

Iza: Muszę przyznać, że ostatnio dużo czasu poświęcam pracy. Całe szczęście, że moja praca jest połączona z moją pasją. Mam na myśli poznawanie nowych ludzi, motywowanie ich praca z nimi. Przyznaję, że dużą przyjemność sprawia mi pozyskiwanie nowych lokalizacji dla naszych wysp i negocjacja cen najmu (zboczenie zawodowe z poprzednich firm ;)).

Dzięki temu, że jestem odpowiedzialna za miasta na północy Polski (Trójmiasto, Toruń, Bydgoszcz). Bardzo często podróżuję i mogę zwiedzać i odkrywać na nowo miasta już dobrze mi znane.

 

Co jest najfajniejsze w pracy z nami?

 

Iza: Możliwość korzystania z naszych prezentów. Najbardziej podobało mi się na Flyspot (niesamowite zaskoczenie, najfajniejsze 90 sekund mojego życia), Kolacji w ciemności z muzyką na żywo (pyszne jedzenie, świetny jazz i niezwykła forma jedzenia).

 

izabella_wolska-jpg-10

 

To, co dla mnie jest bezcenne to również praca z wyjątkowymi ludźmi, jacy są tutaj 🙂