Wyjątkowo & Walentynkowo

W tłusty czwartek wszyscy objadali się pysznymi pączkami, więc i nas to nie ominęło! W Wyjątkowym było smakowicie i walentynkowo!

 

IMG_2789

 

Z okazji tłustego czwartku nie tylko na naszych stołach królowały pączki, ale także Walentynki!
„Serduszkowa” atmosfera panowała u nas w firmie już od kilku dni. Wszystko zaczęło się od losowania z tajemniczej koperty! Każdy wylosował osobę, której podaruje walentynkę. Wielkie przygotowania trwały, a w biurze przybywało papierowych serc. Każdy latał i szukał różnych artykułów papierniczych: kleju, nożyczek, kolorowych karteczek – czyli tego, co potrzebne do stworzenia kartki walentynkowej. Widać było, że niektórzy nawet zarwali noc, żeby przygotować prawdziwe dzieło sztuki! Podkrążone oczy i wypite litry kawy, ale opłaciło się!

 

IMG_20150212_131821

 

To całe szaleństwo skończyło się wraz z godziną 13.00 w tłusty czwartek. Wszyscy razem spotkaliśmy się w sali konferencyjnej, a tam… przepych i bogactwo – wszędzie pączki i inne rarytasy. Wszystkim aż ślinka ciekła patrząc na nasz team, ale spokojnie… najpierw walentynki!

 

IMG_2797

 

Trochę to trwało, ale w końcu każdy otrzymał swój upominek. Jedne słodkie i urocze inne trochę bardziej mroczne. Na niektórych przeważała czerwień i serca, na innych widniały noże czy sushi, znalazł się nawet męski korpus – kwestia gustu. Najważniejsze, że każdy był zachwycony swoją walentynką. Można było to dostrzec, patrząc na wszystkie cieszące się dookoła osoby i słysząc entuzjastyczne komentarze. Po tej miłej ceremonii naszedł czas na celebrowanie dnia pączka, każdy chwycił za talerz i rzucił się na wcześniej upatrzony delikates. Rozmowy w kuluarach i konsumpcja trwały w najlepsze! Bawiliśmy się świetnie, nie zabrakło też pamiątkowych fotografii.

 

IMG_2822

 

A Wy jak spędziliście tłusty czwartek? Podzielcie się swoimi wspomnieniami w komentarzach.