„Wyjątkowe bez wyjątku!”

Grupa kobiet przytula się do siebie i śmieje. W dłoniach trzymają bukiety kwiatów. Za nimi różowe tło. U góry i na dole grafiki czerwona belka z napisami.

Bądź blondynką, bądź brunetką, uśmiechaj się, bądź miła, nie złość się… a może bądź sobą? Wyjątkowy Prezent rusza z nową kampanią „Wyjątkowe bez wyjątku!”. To silne przesłanie ma zwracać uwagę na to, że wszystkie kobiety są równie wartościowe i wyjątkowe. Nie potrzebujesz wyglądać czy zachowywać się w konkretny sposób, by być wystarczająco dobrą. Już samo bycie sobą czyni Cię po prostu niepowtarzalną. Czas odejść na dobre od stawiania sztucznych wymagań i zacząć doceniać w kobietach ich całokształt.

W tegoroczny Dzień Kobiet swoją kampanię kierujemy do wszystkich pań, niezależnie, czy swoją kobiecość odnajdują, odpoczywając z rodziną, w spa czy jadąc szybkim samochodem. Pragniemy im wszystkim dać głos, aby wspólnie głośno i wyraźnie powiedzieć: „jesteśmy wyjątkowe bez wyjątku” – tego dnia i każdego następnego również, bez względu na wygląd, orientację seksualną, tożsamość czy wiek.

8 marca to celebracja kobiet, ale ten dzień nie byłby taki ważny bez wszystkich, wspierających na każdym kroku swoje siostry, partnerki czy przyjaciółki. To właśnie Wy sprawiacie, że Dzień Kobiet jest tak wyjątkowy i to dzięki Wam na twarzach wielu kobiet gości wtedy uśmiech.

Kampania „Wyjątkowe bez wyjątku!” to naturalna kontynuacja naszej walentynkowej kampanii „Odważ się mówić: kocham”. Tym razem chcemy zachęcić wszystkie kobiety do doceniania samych siebie i odnajdywania swojej wewnętrznej siły. Bo to, co Cię czyni wyjątkową, to po prostu bycie sobą, dokładnie taką, jaką już jesteś.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *