W 2018 roku zrobię coś wyjątkowego!

Wraz z początkiem stycznia, rok do roku, tworzone są listy noworocznych postanowień. Jesteśmy zdeterminowani do wprowadzania zmian w naszym życiu. Zwykle dotyczą one zmiany naszego wyglądu, poprawy stanu zdrowia czy nabycia nowych umiejętności zawodowych. Zatem na początku roku, kluby fitness i siłownie  pękają w szwach, a firmy oferujące kursy doszkalające, językowe, komputerowe czy dające różne uprawnienia, nabywają masę nowych klientów. Od pewnego czasu na portalach społecznościowych i lifestylowych można zauważyć również nowy trend, jakim jest ranking ciekawych i atrakcyjnych rzeczy do zrobienia w nowym roku. Taką właśnie listę przygotował  portal No chodź, będzie fajnie tworząc 100 rzeczy, które możesz zrobić w Warszawie w 2018. Znaleźliśmy się tama na 1 pozycji z naszą Kolacją w Ciemności i na 7 miejscu z Walk in The Sky.  Przecież chodzi nie tylko o to, aby zmiać się na lepsze, ale też o to, aby nasze życie nabierało barwniejszych kolorów 😉


Poniżej przeczytacie nasze propozycje na 2018!

balontodo

POPROWADŹ FERRARI ULICAMI MIASTA

 

Przestań oglądać filmiki na YouTube o luksusowych samochodach i poprowadź Ferrari ulicami Twojego miasta! Nowy rok – nowe możliwości! Spełnij marzenia z dzieciństwa już w 2018! Bądź jednym z tych, którzy nie tylko słyszeli ryk tego konia, ale i nacisną na pedał.

ferrariumPOZNAJ SALSĘ DLA DWOJGA   

 

Jeżeli twoje serce bije w rytmie kubańskiej muzyki , a ciało rwie się do tańca, to najwyższy czas wyzwolić te nieposkromione emocje. Proponujemy salsę, czyli taniec zmysłów.  Przed Wami chwile zapomnienia, które wzbudzą namiętność i poruszą Wasze ciała. Nowy rok – nowa możliwość na odkrycie swoich umiejętności , o których nie widziałaś. Latynoamerykańskie rytmu sprawią, że nie będziecie mogli ustać w miejscu. Przygotujcie się na dużą dawkę endorfin!

poznajsalse

SKOK ZE SPADOCHRONEM

 

To jedno z najbardziej popularnych wyzwań na 2018 rok. Szkoły i bazy spadochroniarskie zaczęły przyjmować już zapisy na nowy sezon, który rusza już za 4 miesiące. Jeżeli jeszcze tego nie zrobiłaś to najwyższy czas wpisać to na listę rzeczy do zrobienia w 2018. Przekonaj siebie, zaskocz innych ludzi i poczuj się jako właściciel nieba. Niezapomniane wrażenie na całe życie czeka na ciebie!

skoki-6

POZNAJ NURKOWANIE

 

Nauka nurkowania to połączenie rozrywki ze zdobywaniem niebanalnej umiejętności. To idealna okazja dla osób, które przed podjęciem decyzji o pełnym szkoleniu chcą się przekonać jak niezwykłe jest nurkowanie. Wypłyń na szerokie wody i poznaj podwodny świat.Kto wie, może uda Ci się odkryć nową pasje?

poznajnurkowanie

LOT WIDOKOWY BALONEM

 

Spróbujmy połączyć niebo z romantyką. Czy macie coś na myśli? My tak! Oczywiście, że to Lot Balonem! Kiedyś dawno dawno temu, aby spróbować polecieć balonem trzeba było być cesarzem lub królem, a ty masz taką możliwość już dziś! Nie potrzeba udowadniać, że jesteś arystokratą.   Jeżeli wybierasz lot balonem , znaczy że na pewno tak jest 😉 Podaruj sobie w tym roku odrobinę luksusu i zrób coś wyjątkowego.

Skrydis oro balionu8