Trendy Ślubne

Gorącą atmosferę zawdzięczamy nie tylko ciepłym promieniom słońca i nadchodzącym wakacjom. Nadszedł czas na początek sezonu ślubnego! Nic dziwnego, że przygotowania do wymarzonego ślubu zajmują prawie dwa lata, bo znalezienie komfortowej sali i dopasowanie do niej idealnych dodatków to trudny wybór dla młodej pary. Girlandy kwiatów, estetyka sali, spójność kolorystyczna elementów dekoracyjnych, to aspekty ślubu, które są rozważane przez młode pary. To właśnie one nadają charakter całemu wydarzeniu. W poprzednim sezonie na weselach królował styl greenery, czyli delikatne i lekkie dekoracje wykonane z zielonych pnączy, eukaliptusa i liści paproci. Zieleń dominowała na sali, była wpleciona do weselnych łuków, bukietu panny młodej, podwieszanych elementów dekoracyjnych sufitów. Miało być szykownie, a zarazem bardzo subtelnie. Jak myślicie, co okaże się modne w tym roku?

shutterstock_516831907

W tym sezonie popularny jest styl minimalistyczny, a więc proste i nieprzesadne zdobienia pojedyncze kwiaty zamiast wielkich bukietów na stołach. Panna Młoda będzie wyglądać olśniewająco w skromnej sukni bez falbanek i koronek w połączeniu z delikatnym makijażem. Styl zaproszeń powinien pasować do reszty dekoracji. Wykonane w lekkiej formie z dodatkiem jutowego sznurka bądź szarej koperty, będą swoistym zwiastunem tego, czego można spodziewać się na weselu.
shutterstock_409819330
Obok delikatnych form, popularność zdobywają również odważne kreacje sukien z dużymi dodatkami w postaci wielkich kokardek, koronek, falban, cekinowych zdobień i koralikowych elementów. Modny jest styl boho z etnicznymi elementami i ręcznymi zdobieniami. Kolor przewodni nadaje akcent całemu weselu. W tym roku prym wiodą żywe kolory, a zwłaszcza ultraviolet.

Coraz częściej, młode pary odchodzą od polskiego tradycyjnego wesela na rzecz popularnych na zachodzie przyjęć w plenerze. Szukają sposobów, aby uatrakcyjnić wieczór swoim gościom. Od kilku lat modna jest fotobudka, która okazuje się świetną zabawą oraz fantastyczną pamiątką dla bliskich i przyjaciół. Nie mniejszą popularnością cieszą się pokazy taneczne i barmańskie, często nagradzane brawami gości.

shutterstock_265512389

Jeśli mowa już o atrakcjach, to warto zwrócić uwagę na odwieczny dylemat zaproszonych, czyli co podarować młodej parze. Tradycyjna koperta, komplet zastawy, sprzęt AGD,to popularne formy obdarowania młodych, które nie wywołują już wielkiego wrażenia. Jak zatem ich zaskoczyć, aby wywołać przysłowiowy efekt “wow”?

Najlepiej w formie wyjątkowych przeżyć! Podarujcie im Romantyczny Weekend w Zakopanem, gdzie będą mogli spędzić cudowne chwile w górskiej atmosferze lub niezapomniany Lot Balonem nad malowniczą okolicą  z widokami zapierającymi dech w piersiach! Dla miłośników dobrej kuchni polecamy wręczyć voucher na Kolację w Ciemności, podczas której rozwiążą tajemnicę dań znajdujących się na talerzach… A jeśli nie możecie się zdecydować na konkretną ofertę, nie martwcie się – mamy dla Was Pakiet Przeżyć “Marzenia Nowożeńców”, czyli zbiór najlepszych prezentów dla dwojga. Czy to nie fantastyczne rozwiązanie? Sami będą mogli podjąć decyzję o przeżyciu, którego pragną! Zachęćcie ich do tego! Podarujcie im niezapomniane chwile radości!

shutterstock_324186056