TOP 10 przeżyć w Estonii

Wyjątkowy Prezent to firma, działająca w pięciu krajach: Litwie, Łotwie, Polsce, Estonii i Finlandii. Chcesz wiedzieć, jakie przeżycia w Estonii cieszą się ogromnym zainteresowaniem? Jeśli tak, czytaj dalej. W tym artykule poznasz najpopularniejsze przeżycia w Estonii.

Przeżycia w Estonii nieco różnią się od tych, które popularne są w Polsce

Wymienione tutaj TOP 10 przeżyć w Estonii to ciekawy zbiór prezentów i atrakcji. Pomyślałem, że to interesujące zobaczyć, jakie przeżycia są najpopularniejsze w Estonii. Obecna sytuacja, w której głównym tematem jest koronawirus, można zobaczyć w wynikach: najbardziej popularne są przeżycia, które można realizować w domu. Top lista składa się głównie z niesamowitych atrakcji domowych.

Top 10 przeżyć w Estonii

Przekonajcie się, czy przeżycia w Estonii są podobne do tych, które zachwycają w Polsce. Oto lista najpopularniejszych atrakcji w Estonii:

1. Jazda Ferrari F430

Ferrari jest popularne pod każdą szerokością geograficzną, także w Estonii! Kto nie chciałby wypróbować, jakie możliwości niesie za sobą jazda jednym z najsłynniejszych samochodów sportowych na świecie? Nie ma lepszego przeżycia dla prawdziwego fana samochodów.

2. Indywidualna Lekcja Makijażu

Prywatne konsultacje kosmetyczne z profesjonalną wizażystką – Laną Vallo. To przeżycie jest organizowane online, więc łatwo wziąć w nim udział bez wychodzenia z domu. Doradztwo kosmetyczne składa się z dwóch części: „Bądź swoim własnym ekspertem od urody” i „Bądź swoim własnym wizażystą”.

3. Ekologiczne Rękodzieło

Jest to zestaw upominkowy, który zawiera wszystko, co jest potrzebne, by stworzyć własne, ekologiczne opakowanie na żywność, nawilżające masło shea oraz mydło ziołowe. Wszystko to, bez wychodzenia z domu! To przeżycie jest odpowiednie dla każdego, kto interesuje się naturalnymi kosmetykami, środowiskiem i projektami w stylu „zrób to sam”.

4. Kontrola wagi i testy zdolności atletycznych

Te testy pomagają ustalić, w jaki sposób własne geny wpływają na metabolizm i jak organizm reaguje na poszczególne ćwiczenia.

5. Zestaw „7 kroków do luksusowego, domowego spa”

W pakiecie znajdują się: kosmetyki naturalne, instrukcje dotyczące organizacji domowego spa oraz karta podarunkowa na masaż. Zestaw dostarczany jest pod wskazany adres.

6. Kurs Fotografii Online

Poznaj sekrety fotografii, ucząc się jej wygodnie: krok po kroku i w domu. Kurs przedstawia obsługę aparatu i pokazuje, jak fotograf może wpłynąć na sukces własnego zdjęcia.

7. Kurs Fotografii Nocnej Online

Ten kurs online uczy uczestnika obcowania z ciemnością i pokazuje tajniki „ciemnej” fotografii. Po zakończeniu kursu uczestnicy będą mogli robić piękne zdjęcia gwiazd i wykorzystywać światło księżyca w fotografii krajobrazowej.

8. Nauka Tańca Online

Jest to prywatna lekcja, którą prowadzi doświadczony nauczyciela tańca. Podczas tego przeżycia łatwo zapomnieć o szarej codzienności i zmartwieniach.

9. Masaż Rolkowy

Masaż rolkowy to popularna i skuteczna forma zabiegu, w której efekty osiąga się nadzwyczaj szybko. Taka forma masażu ma wiele zalet zdrowotnych. Masaż rolkowy jest stosowany np. jako środek wspomagający odchudzanie.

10. Jazda KTM X-Bow R

Ekskluzywny KTM X-Bow R to bardzo lekki i wydajny samochód sportowy. Przyciąga uwagę przechodniów na światłach i jest naprawdę rzadko spotykany w ruchu ulicznym.

Wszystkim zainteresowanym przeżyciami polecamy romantyczną noc w hotelu na Starym Mieście w Talinie.

Marzysz by zwiedzić Estonię, gdy znów będzie taka możliwość? W naszym sklepie internetowym znajdziesz ciekawe prezenty w Estonii. Voucher jest ważny przez 3 lata, więc gwarantujemy odpowiedni czas na przeżycia!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *