Symulator lotu w Warszawie – jak wygląda?

Symulator lotu to nie tylko sprzęt, który pozwala prawdziwym pilotom podnosić swoje umiejętności. To także nowoczesne centrum rozrywki, umożliwiające każdemu przeżycie niezapomnianej powietrznej przygody… na ziemi. Nowoczesna technologia, przyjemna obsługa, miła atmosfera – to tylko część zalet, które wymieniają goście jednego z największych symulatorów lotu w Polsce – SimAir Virtual w Warszawie. Na krótkim materiale video pokazujemy, jak wygląda taka przygoda i czego można się po niej spodziewać. Oto jeden z największych i najnowocześniejszych symulatorów lotu w Polsce!

Symulator lotu, Warszawa – video

Symulator lotu w Warszawie zachwyca wszystkich miłośników tego typu atrakcji. Pozwala „oderwać się od ziemi” i przeżyć niezapomnianą przygodę jako pilot. W krótkim materiale video prezentujemy wszystkie najciekawsze informacje i pokazujemy, jak dokładnie wygląda warszawski symulator lotu:

Tutaj znajdziesz wszystkie Vouchery do SimAir Virtual!

Rodzaje symulatorów lotu w Warszawie

Wybierając się na przygodę w symulatorze lotu w Warszawie, masz możliwość dopasowania swojej „lotniczej” przygody do własnych potrzeb. Różne rodzaje symulatorów sprawiają, że każdy jest w stanie znaleźć rozrywkę dla siebie. W powyższym materiale prezentujemy dokładnie, czym dokładnie się charakteryzują. W ramach przeżycia można wybrać:

Symulator lotu Airbus A320 – Dokładnie odzwierciedlony kokpit pilotów i zachowanie jak w prawdziwym samolocie – to zdecydowanie rzeczy warte wyróżnienia. Jak podkreśla na filmie kapitan – jest to jeden z najbardziej zaawansowanych elektronicznie samolotów. Idealnie sprawdza się na pierwszy raz!

Symulator lotu Boeing 737 Max – W tym symulatorze warte podkreślenia z pewnością jest nie tylko wierne odzwierciedlenie kabiny pilotów, ale także kabinę pasażerską. Ciekawostką jest fakt, iż jest ona wykorzystywana przez osoby, które boją się latać – w ten sposób sprawdzają, z czym wiąże się lot samolotem.

Symulator lotu Cessna C152 – Ten symulator lotu stworzony został w prawdziwym samolocie, który do niedawna faktycznie latał. Nie jest to tak duży samolot jak poprzednie dwa samoloty pasażerskie, ale jego wykonanie sprawia, że można przeżyć w nim równie niezapomnianą przygodę!

Symulator lotu VR – To rozwiązanie pozwala na lot myśliwcem lub helikopterem. Zakładamy specjalne okulary i przenosimy się do wirtualnego świata, pilotując wybrany samolot.

Każdy z symulatorów pozwala polecieć do dowolnego miejsca na ziemi, co czyni przygodę jeszcze bardziej wyjątkową. Tego typu przeżycie gwarantuje mnóstwo emocji i dobrej zabawy, umożliwiając ciekawe spędzenie wolnego czasu. To także dobry pomysł na prezent i to nie tylko dla miłośników lotnictwa.

Scroll to Top