Święta, święta i… promocja!

Święta Bożego Narodzenia już za nami. Czas spędzony przy suto zastawionym stole może rozleniwić nawet najbardziej spragnionych wrażeń. Aby zainspirować Was do działania, przygotowaliśmy specjalną promocję!

Sales_2015_PL_bungee_FB_ph

Od 29 grudnia, aż do 15 stycznia dajemy Wam możliwość rozpoczęcia roku w naprawdę niesamowity sposób. Możecie kupić prezenty 5, 10, 25, a nawet 40 procent taniej. Spełnijcie swoje marzenia lub marzenia bliskich niższym kosztem. Chcecie wiedzieć jakie przeżycia czekają na Was? Wejdźcie w zakładkę promocje i przekonajcie się sami!

 

Przykładowo, jeżeli pragniecie trochę przedłużyć świąteczny odpoczynek, to Popołudnie w SPA będzie strzałem w dziesiątkę. Podczas tego przeżycia można kompleksowo zadbać o potrzeby ciała, ale nie tylko. To także sposób na odzyskanie wewnętrznego spokoju i harmonii. Taki prezent na początek roku ucieszy każdego, kto pragnie chwili wytchnienia przed nowymi wyzwaniami.

 

Dla tych, którzy potrzebują solidnego zastrzyku adrenaliny też znajdzie się coś Wyjątkowego! Dream Jump | Najdłuższy na Świecie Skok na Linie – to niesamowita przygoda dla ludzi o żelaznych nerwach. Specjalny system lin alpinistycznych pozwala na bezpieczny skok w uprzęży. Tego typu mocowanie pozwala na wykonywanie różnorodnych ewolucji w ciągu lotu. Będziecie mieli na to chwilę czasu, bo skacze się z wysokości 222 metrów… To najdłuższy tego typu skok na świecie!

 

Te oraz wiele innych prezentów w świetnych cenach znajdziecie w naszej kategorii promocje. Niezależnie od tego, czy szukacie emocji czy też wyciszenia, z pewnością znajdziecie coś dla siebie lub swoich bliskich.