Super Auta na wyciągnięcie ręki!

Czy u Ciebie też zamiera serce jak widzisz sportowy samochód , który przejeżdża wzdłuż ulicy?  A co jeśli powiemy, że nie musisz sprzedawać nerki aby kupić to auto i móc wcisnąć pedał gazu na maxa ;-)? Przeczytaj nasze propozycje!

ferrari_italia_wp

W naszej ofercie prezentów w formie przeżyć znajdziesz wiele takich możliwości. Dzięki współpracy z największymi firmami z branży motoryzacyjnej mamy szeroki wybór motoryzacyjnych atrakcji. Jednym z naszych wyjątkowych partnerów jest Autoprezent. Znajdziecie tutaj takie perełki jak Ferrari, Lamborghini, Aston Martin, Corvette, Viper, Tesla i  wiele innych. W swoim asortymencie firma posiada ponad 30 własnych samochodów, więc każdy, niezależnie od gustu, może znaleźć samochód swoich marzeń!  Dodatkowo realizację można odbyć na 15 różnych torach wyścigowych, na terenie całego kraju!

ferrari_wp

Buon pomeriggio? Pijesz kawę z cytryną? Pizza na śniadanie? Jesteś fanem włoskiego stylu życia?  Wtedy Jazda Ferrari F458 Italia jest obowiązkowa dla Ciebie!  F458 jest delikatnie cięższe od F430 pomimo tego, że jego karoseria została wykonana głównie z aluminium, ale mimo to, Italia osiąga zdecydowanie lepsze wyniki na torze i do tego jest bezpieczniejsze od F430 przez zastosowanie nowoczesnych technologii. W odróżnieniu od innych samochodów, ta nie posiada żadnych wajch, a wszystkie przełączniki umieszczono na samym kole kierownicy, tak aby jeszcze łatwiej było zmieniać biegi. Czyż to nie jest niesamowite?
lambo_wp1

Jeżeli o Ferrari myślimy w kategoriach eleganckiego samochodu sportowego, to o Lamborghini nie możemy myśleć inaczej niż w kategoriach auta szalonego! Lamborghini Gallardo dysponuje zarówno brutalną mocą 570 koni mechanicznych wyciskanych z pięciolitrowego silnika V10, ale też niesłychanie dobrą przyczepnością dzięki napędowi na wszystkie koła. Tylko wyobraź sobie jak prowadzisz tego konia! Rrrr my już słyszymy jego ryk!

lambo_wp

Jazda Ford Mustang gwarantuje najlepsze przeżycia ! Poczuj  na chwile,że siedzisz jako kierowca w tym metalowym byku! Przekręcasz klucz i … czujesz jak adrenalina rozpływa się po Twoim ciele.

mustang_wp

Przejazd Chevroletem Corvette C7 zapewni Ci wiele niezapomnianych wrażeń! Tak, tak, na pewno już słyszałeś od nas z 10 razy o tym, że przejażdżka takim autem będzie wrażeniem na całe twoje życie, ale nadal tylko słyszałeś.. Sprawdź to na własnej skórze!

chevrollet_wp

Jeżeli tak jak my jesteś fanem filmów  “Szybcy i Wściekli”  i marzyłeś o tym, to nie czekaj i kup voucher Wyjątkowego Prezentu na taką szaloną przejażdżkę! Twoje niesamowite przeżycia już czekają na Ciebie na naszej stronie www.wyjatkowyprezent.pl/  Bądż jednym z tych, kto nie czeka, tylko działa!