„Skrzydła” pod Choinkę

Dla większości ludzi prezent na Święta to ciężki orzech do zgryzienia. Nie widzi się nam latanie w popłochu po sklepach w tłumie ludzi przeżywających to samo co my. Jednocześnie chcemy by nasz prezent trafiał w gust obdarowanego, nie nadwyrężając naszego portfela. Jako eksperci od prezentów zgodnie myślimy, że takim prezentem z pewnością jest lot w aerotunelu.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA
Aerotunel to nowoczesny wynalazek wykorzystujący wentylatory dużej wielkości, które tworzą strumień powietrza o prędkości nawet do 310 km/h. Dzięki temu człowiek wchodząc do tunelu o zamkniętym obiegu jest w stanie unosić się w swobodnie powietrzu. Aerotunel może między innymi służyć rozwojowi umiejętności służb profesjonalnych. Przede wszystkim jednak pozwala zarówno profesjonalistom jak i amatorom doświadczyć ekstremalnej rozrywki i dostarczyć wyjątkowych wspomnień. Zawsze nad bezpieczeństwem uczestników dba kadra wyszkolonych i doświadczonych profesjonalistów. Dzięki nim, osobie biorącej udział w wydarzeniu zostaje jedynie dobra zabawa bez obaw o ewentualne zagrożenia jakie często niosą ze sobą sporty lotnicze.

aerodiumNEW2
Taka forma prezentu to alternatywa do upominków kurzących się jedynie na szafie, bądź do wełnianych skarpet. Odkładamy coś na półkę, wkrótce o tym zapominamy, by finalnie banalny prezent trafił do kosza. Coraz więcej ludzi deklaruje, że wolałoby by dostać podarunek w formie przeżycia. A przeżycie, którym jest lot w aerotunelu to propozycja, którą nie pogardziłby żaden miłośnik ekstremalnych wrażeń. Bardzo możliwe jest, że obdarowany podłapie „bakcyla” i prezent zamieni się w prawdziwą pasje. Możliwość poczucia emocji towarzyszących w przestworzach, tuż przy powierzchni ziemi to okazja, której nikt nie powinien zmarnować.

DSC_0929
Z pewnością osoba, która dostałaby taki prezent pod Choinkę byłaby zaskoczona. Może sama nie wie, że właśnie o tym marzy. Uczucie, które towarzyszy takiej zabawie z pewnością jest nie do opisania. Swobodne unoszenie się niczym ptak i uczucie wolności to coś czego obdarowany na pewno nie zapomni przez długi czas. Prezent realizowany jest w budynku, nie ma więc obawy o złą pogodę. Jest to niebalany prezent dla każdego kto lubi sporty ekstremalne. Atrakcyjny jest również fakt, że loty mogą odbywać się w parach. A kto nie chciał by przeżyć takiej chwili z najbliższą osobą? Kupując taki prezent możemy być pewni, że trafimy w dziesiątkę!

Sprawdźcie Lot w Aerotunelu w naszej ofercie i przekonajcie się sami, jak dużo radości może przynieść ta zabawa. W naszej ofercie znajdziesz najlepszy, najpotężniejszy tunel aerodynamiczny świata!