Romantyczny Masaż dla Dwojga – wrażenia z marzenia!

Jeżeli zastanawialiście się jak wygląda realizacja przeżycia z naszej oferty, to ten tekst Wam się spodoba! Otrzymaliśmy „opinię z pierwszej ręki” od osoby, która wybrała Romantyczny Masaż dla Dwojga! Zobaczcie co powiedziała po realizacji prezentu!

Masaż, dwie osoby, romantico
Pan i Pani – masowani!

Krótkie oczekiwanie

Wybierając prezent na Walentynki dla mojego chłopaka, bardzo chciałam, aby był to prezent dla nas obojga. Na stronie wyjątkowego prezentu moją uwagę przykuł Romantyczny masaż dla dwojga. Oboje uwielbiamy się masować, lecz nigdy nie byliśmy na prawdziwym masażu, zatem mój wybór padł właśnie na romantyczny masaż dla dwojga.  Zakupiłam voucher i ustaliliśmy pierwszy możliwy termin, z niecierpliwością czekając na realizację. Po niespełna tygodniu oczekiwania wspólnie udaliśmy się do City Spa & Wellness w Katowicach.

Przygotowanie do masażu

Na wejściu ujrzeliśmy ciepłe, ładnie ozdobione i przytulne wnętrze. Pani z recepcji pokierowała nas do przebieralni, w której otrzymaliśmy szlafroki oraz jednorazową bieliznę i klapki. 

W przebieralni każda z szafek jest zamykana na kluczyk zatem nie musieliśmy się martwić o nasze rzeczy osobiste. Kluczyki zabraliśmy ze sobą. Po wyjściu z przebieralni czekały na nas Panie masażystki. Zeszliśmy schodami w dół i naszym oczom ukazał się przytulny pokój oświetlony świecami i ozdobiony płatkami róż. Na stoliku czekał na nas poczęstunek w postaci wina musującego.

Pozwoliliśmy sobie na trącanie się kieliszkami, by uczcić te chwile. Przed rozpoczęciem masażu dostaliśmy ręczniki, aby przykryć pewne części ciała. Zostaliśmy poproszeni o położenie się na plecach oraz o wybór olejku do masażu,  pomiędzy: pomarańczowym, waniliowym oraz lawendowym.

Wszystkie pachniały obłędnie, lecz jednogłośnie wybraliśmy olejek pomarańczowy, z uwagi na naszą miłość do cytrusów.

Romantyczny masaż dla dwojga

Początkowo Panie zaczęły od masażu kończyn, począwszy od nóg ze strony zewnętrznej. Byliśmy zaskoczeni techniką i precyzją ruchów. Każda z kończyn była wymasowana bardzo dokładnie. Później nadszedł czas na szyję oraz brzuch. Czuliśmy jak uciekają nasze wszystkie troski dnia codziennego. Panie poprosiły nas o obrócenie się na brzuch. Ponownie masażystki masowały nasze ręce i nogi lecz tym razem od strony wewnętrznej. Nadszedł  czas na plecy. Muszę przyznać, że personel był naprawdę świetnie wykwalifikowany. Czuliśmy niesamowite rozluźnienie. Stosowane były wszystkie techniki masażu relaksacyjnego, począwszy od głaskania, miotełkowania, ugniatania po rolowanie i rozcieranie. W pewnym momencie przysnęłam na chwilkę, jak się później dowiedziałam mój chłopak również. Był to dla nas swego rodzaju błogostan. Cały masaż trwał godzinę, lecz myśleliśmy że to trwało znacznie dłużej, ponieważ po wstaniu z łóżka poczuliśmy się jak nowonarodzeni. Opuściliśmy pokój i udaliśmy się do przebieralni. 

Wrażenia po masażu

 Bardzo podobało nam się podejście do klienta. W każdym momencie Panie dbały o nasze poczucie komfortu i dobre samopoczucie. Czuliśmy się świetnie wiedząc, że jesteśmy w dobrych rękach. Duże znaczenie miał też dla nas klimat podczas masażu, lecz wszystko było tak jak sobie wymarzyliśmy. Płatki róż, lampka wina, delikatne światło świec i kojąca melodia,  to wprawiło nas w iście romantyczny nastrój, który towarzyszył nam przez następne kilka dni. Również przepiękny zapach olejku pomarańczowego został z nami na dłużej mimo kąpieli i w ciągu dnia przypominał nam o tych wspaniałych chwilach.

Czy pójdziemy znowu?

ZDECYDOWANIE TAK!

Polecamy romantyczny masaż dla dwojga, ponieważ nigdy nie czuliśmy się bardziej zrelaksowani! Zachęcamy wszystkie pary i nie tylko, do spróbowania. Zrób prezent swojej Mamie lub przyjaciółce. Każdy z nas zasługuje na odrobinę relaksu 🙂

To przeżycie na długo zagości w naszej pamięci. Była to dla nas cudowna chwila wytchnienia po pracy. Już teraz szukamy następnych przeżyć dla dwojga. Co będzie następne? To się okaże w niedalekiej przyszłości 🙂
Poznać szczegóły opisywanego Romantycznego Masażu dla Dwojga możesz tutaj!


Scroll to Top