Prezenty na Dzień Dziecka – oryginalne i z pomysłem!

1 czerwca, jak wiadomo, przypada wyjątkowy dzień. A skoro Dzień Dziecka, to i prezenty. Zobacz, jak zaskoczyć najmłodszych oryginalnym prezentem na Dzień Dziecka. Przekonaj się, że spełnianie marzeń jest proste, a emocje i przeżycia są, również dla najmłodszych, niezapomnianą przygodą! Oto 3 propozycje, które doskonale sprawdzą się jako prezenty na Dzień Dziecka!

Dzieci skaczą na trampolinie w dmuchanym zamku koloru żółtego. Prezenty na Dzień Dziecka to okazja na wspólną zabawę.
Prezenty na Dzień Dziecka mogą spełniać marzenia najmłodszych!

1. Prezenty na Dzień Dziecka? Flyspot, czyli odlotowe marzenie!

Lot w Tunelu Aerodynamicznym to okazja, by przeżyć prawdziwie odlotową przygodę i latać – bez żadnego sprzętu! Właśnie dlatego Flyspot cieszy się tak dużą popularnością, także wśród dzieci. Okazja, by wybrać się do miejsca, w którym można fruwać to wyjątkowy sposób na spełnienie dziecięcych marzeń. Lot w Tunelu Aerodynamicznym Flyspot dla Juniorów pomoże pokazać dziecku, że może osiągnąć wszystko, co tylko sobie zaplanuje. A to oczywiście „w rytmie” dobrej zabawy, radości, śmiechu i ekscytacji. Czas na marzenia!

2. Park Trampolin

Jednym z ciekawych rozwiązań, które sprawdzi się nie tylko na Dzień Dziecka, ale także na każdą inną okazję, jest wspólne wyjście do Parku Trampolin. Ta wyskokowa zabawa w łatwy sposób niweluje różnice wieku między dorosłymi a dziećmi i sprawia, że wszyscy bawią się tam w najlepsze. Parki Trampolin są mocno rozbudowane – najczęściej znajdują się tam m.in. kosze, umożliwiające urządzenie „konkursu wsadów” oraz wysokie miejsca, z których skok nabiera niemal filmowego charakteru. 

3. Własna Gra Komputerowa, czyli nietuzinkowe prezenty na Dzień Dziecka

Możliwość bycia bohaterem własnej gry komputerowej… to brzmi dość nierealnie. Jednak jest to absolutnie możliwe. Wystarczy wybrać Voucher na Zostań Bohaterem Gry Komputerowej – Edycja Kolekcjonerska i wypełnić specjalny formularz, który pomoże spersonalizować grę według życzeń i potrzeb. Po kilku dniach przyjdzie wyjątkowe, oryginalne pudełko z równie wyjątkową grą. Ten prezent gwarantuje zachwyt, dobrą zabawę i niezwykłą pamiątkę, która posłuży jeszcze przez długie lata – zawsze wywołując na twarzy uśmiech!

Wybór oryginalnego przeżycia dla najmłodszych nie musi być trudny. Zobacz inne nasze propozycje i przekonaj się, że spełnianie marzeń jest proste!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.