Prezent na 20 rocznicę ślubu

Przyjęło się, że rocznice ślubu mają specjalne nazwy i symbole. Mają one symbolizować staż małżeński. Według tego podziału, 20-ta rocznica zawarcia związku małżeńskiego to rocznica porcelanowa. Niewątpliwie jest to odzwierciedlenie miłości, która przetrwała próbę czasu, i umacniała się każdego roku. Ale czy na porcelanową rocznicę wręczamy też porcelanowe prezenty? Niekoniecznie.
Każde kochające się małżeństwo pragnie spędzić wyjątkowo dzień rocznicy ślubu. Jest to dzień, który warto wykorzystać na wysublimowane okazanie sobie uczuć. Przygotowaliśmy propozycje, które pozwolą uczcić tak niezwykłą okazję w niebanalny sposób i zapiszą się w pamięci małżonków. Zobacz, czym zaskoczyć drugą połówkę i wybierz oryginalny prezent na rocznicę ślubu!

Rocznica ślubu to okazja na romantyczną randkę oraz inne sposoby celebrowania rocznicy ślubu
Tradycyjne i kreatywne pomysły na prezent z okazji rocznicy ślubu!

Prezent na rocznicę ślubu dla męża

Romantyczna kolacja to zawsze dobre rozwiązanie. Ale co powstanie, jeśli dodamy do tego klasycznego prezentu szczyptę wariacji? A dokładniej 3 miliony litrów wody, różne gatunki ryb i rekiny zamknięte nad głowami ucztujących. To właśnie Podwodna Kolacja, realizowana w Afrykarium, we Wrocławskim Ogrodzie Zoologicznym. Miejsce kolacji to słynny Kanał Mozambicki, a wszystkie żyjące tam zwierzęta będą niezastąpioną otoczką tego niezwykłego wieczoru. W programie jest również zwiedzanie Afrykarium, gdzie można spotkać krokodyle, hipopotamy i antylopy.
Sama kolacja to wyjątkowa uczta, przygotowana przez szefa kuchni specjalnie na taki event. Do wyboru są dania wegetariańskie, mięsne i rybne. Goście mają nielimitowany dostęp do napoi. To świetny wybór dla miłośników kulinarnych doznań, ale i też wszystkich głodnych nowych wrażeń i poszukujących oryginalnego fine-diningu.
Pyszna kolacja, składająca się z trzech dań, w otoczeniu morskich zwierząt, wyjątkowe, egzotyczne miejsce i zwiedzanie jednej z najpiękniejszych atrakcji Wrocławia to właśnie idealny prezent na taką okazję.

Prezent na rocznicę ślubu dla dziadków

Z wody przenieśmy się w powietrze, bo również tam proponujemy uczcić tak wyjątkową, rocznicową datę. Żegluga podniebnym statkiem po bezkresnym błękicie nieba? Proszę bardzo! Romantyczny Lot Balonem dla Dwojga to strzał w dziesiątkę i to o każdej porze roku. Balon to czysta magia, więc oddajcie się temu uczuciu błogości na pokładzie kolorowego statku powietrznego. Loty odbywają się o wschodzie i zachodzie słońca. Gdy kosz delikatnie się unosi, wszystko, co zostało na ziemi, wydaje się coraz mniejsze i mniejsze, aż w końcu rozpływa się pod horyzontem. Odrobina szampana, okoliczne pejzaże i ukochana osoba obok w koszu balonu, unoszącego się nad koronami drzew, tej propozycji nie można powiedzieć nie. Zapomnijcie o przyziemnych sprawach i oddajcie się tej niezwykłej chwili we dwoje! Podróż po niebie to niezapomniana przygoda, którą z łezką w oku wspomina się latami oraz świetna okazja, żeby zrobić coś nowego tylko we dwoje. Taki właśnie powinien być rocznicowy prezent.

Prezent na rocznicę ślubu dla żony

Niepowtarzalną niespodzianką może być też wyjątkowa Sesja Zdjęciowa dla Dwojga. Sesja z fotografem i wizażystką to marzenie kobiet? Nie tylko. To również świetna okazja, by pobyć razem. Profesjonalne zdjęcia, wykonane w studiu fotograficznym, będą ciekawą przygodą, a gotowe fotografie pamiątką na długie lata. Podczas sesji fotograf uchwyci łączące małżonków uczucie i uwieczni te emocje w niezwykły sposób. Klasyczne zdjęcia są ponadczasowe i nigdy się nie nudzą. Po wybraniu najlepszych ujęć, można zabrać je do domu, aby przyozdobić ściany czy uzupełnić rodzinny album o kolejne wspomnienie. Okazja jaką jest okrągła, dwudziesta rocznica ślubu, aż prosi się o uwiecznienie na kartach rodzinnych historii. Sesja z okazji rocznicy ślubu może być świetnym odniesieniem do sesji ślubnej. 20 lat to sporo czasu, pokażcie światu jak dojrzała wasza miłość!

Choć dla każdej pary inna rocznica ślubu jest najważniejsza, jedno jest pewne – nie wolno o nich nigdy zapominać! Najlepszy prezent na taką okazję to zawsze prezent od serca.

Tekst napisała Aleksandra Piechota, Team Leader zespołu w łódzkiej Manufakturze.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *