Prezent dla przyjaciółki

Przyjaźń według słownika języka polskiego PWN to “bliskie, serdeczne stosunki z kimś oparte na wzajemnej życzliwości i zaufaniu.” Myślę, że tyle ile ludzi na świecie to tyle definicji przyjaźni. Czym ona dla Ciebie jest? Dla mnie to wielogodzinne rozmowy o ważnych sprawach, wspólne spacery i kawki brane na wynos, celebrowanie ważnych chwil i bezinteresowny dar z siebie dla drugiej osoby. Prawdziwa przyjaciółka jest wielkim skarbem, dlatego warto o nią dbać i wybierać dla niej same wyjątkowe prezenty.

2 młode, uśmiechnięte przyjaciółki w okularach przeciwsłonecznych. Sypię się konfetti.
Przyjaźń wymaga celebrowania – również odpowiednimi prezentami!

Podaruj przyjaciółce okazję do rozwoju

Przyjemnie jest dostawać rzeczy materialne, ale one nie świadczą o naszej wartości. Pomagają nam w codziennym życiu, jednak nie są tak ważne, jak zdobywanie nowych doświadczeń. Internetowy Kurs Języka Hiszpańskiego to świetny pomysł, by podarować przyjaciółce możliwość zdobycia nowej umiejętności. Dzięki takiemu kursowi będzie miała dostęp przez 12 miesięcy do językowej platformy. Czekają tam na nią ciekawe filmy, animacje, interaktywne dialogi oraz multimedialna nauka słówek. Kto wie, może na następne wspólne wakacje wybierzecie się do Madrytu?

Relaksujący prezent dla przyjaciółki

Każda kobieta powinna dbać o piękno, które ma w sobie. Nie zawsze mamy na to tyle czasu, ile rzeczywiście byśmy chciały. Warto podarować przyjaciółce chwile na relaks, odpoczynek i regeneracje. To wszystko zapewni Voucher na Masaż Lomi Lomi. Jest to długowieczna technika masażu, która wywodzi się z Hawajów. Poprawia krążenie, stabilizuje układ nerwowy oraz działa odprężająco zarówno na ciało, jak i psychikę. Całość zabiegu trwa około 90 minut. Zadbaj o swoją przyjaciółkę i podaruj jej taki relaksujący prezent!

Spędź wyjątkowy czas ze swoją przyjaciółką – pomysł na prezent dla niej i Ciebie 

Nic tak nie buduje zdrowych i trwałych relacji jak czas spędzony razem. To okazja do jeszcze lepszego poznawania się nawzajem, poruszania głębszych tematów czy po prostu do dzielenia się swoją codziennością. Przyjaciółka to cenna osoba w życiu, dlatego warto dbać o spotkania z nią, by miały ciekawą formę. Wspaniale spędzony czas w kobiecym gronie oraz garść informacji o pielęgnacji twarzy zapewni Wam Kurs Makijażu dla Dwóch Osób. Są to 3 godzinne warsztaty, podczas których nauczycie się wykonywać makijaż dzienny i wieczorowy. Specjalistki pomogą Wam wybrać odpowiednie kosmetyki i poczęstują Was orzeźwiającymi napojami. Po zakończeniu wydarzenia otrzymacie spis kosmetyków, które były używane podczas warsztatów i specjalne zdjęcie. Dzięki temu będziecie mogły odwzorowywać ten makijaż w swoich domach. Girls just wanna have fun!

Urodziny, imieniny, Boże Narodzenie czy Dzień Kobiet… okazja nie jest ważna. Po prostu na co dzień doceniaj swoją przyjaciółkę i dawaj jej to, co najlepsze! 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *