Powitaj wiosnę z Wyjątkowym Prezentem

Pogoda za oknem pozostaje kapryśna, ale przyroda nieomylnie budzi się do życia. Jeśli tobie także udziela się dobry nastrój, jaki niosą za sobą pierwsze powiewy wiosennego powietrza i chciałbyś już teraz zaplanować nadchodzące przygody, skorzystaj z zamieszczonych poniżej propozycji. Spędź wyjątkowe chwile na łonie natury i baw się przy tym doskonale!

1. Podniebna podróż

Czy kiedykolwiek marzyłeś o tym, aby wznieść się w powietrze i szybować niczym ptak? Od czasu upowszechnienia samolotów spełnienie tego marzenia nie wydaje się rzeczą niezwykłą. Ale lot w hermetycznym wnętrzu samolotu to nie to samo, co podniebna podróż maszyną bez kadłuba. Na pokładzie motolotni wspaniałych widoków nie ograniczy małe samolotowe okienko. Jeśli chcesz delektować się ciszą, wybierz pozbawioną silnika paralotnię i poczuj się jak ptak korzystając ze sprzyjających prądów powietrza.

2. Przygoda na linach

Lubisz spędzać czas na świeżym powietrzu, jesteś osobą aktywną i chętnie mierzysz się z wyzwaniami? Parki linowe to wobec tego miejsce dla ciebie, a tak się składa, że wiosną otwierają swoje podwoje dla małych i dużych poszukiwaczy przygód. Zabierz ze sobą dzieci, przyjaciół lub ukochaną osobę i zmierz się z torem przeszkód dostosowanym do twoich umiejętności. Przeszkody, które staną na twojej drodze przetestują twoją siłę, sprawność i… pewność siebie. Ale pozostawią euforię i wiarę we własne możliwości. A kiedy poradzisz sobie z ostatnim z wyzwań, nie wahaj się skorzystać ze zjazdu tyrolskiego.

3. Namiastka hipoterapii

Z pewnością słyszałeś o metodach leczenia z udziałem koni. Te piękne i majestatyczne zwierzęta to nie tylko znakomici towarzysze człowieka (o czym wie każdy fan jeździectwa), ale także wszechstronni „lekarze”. Postaw na lekcję jazdy konnej i przekonaj się na własnej skórze ile radości sprawia nawiązanie więzi z twoim wierzchowcem. Jeśli potrafisz już jeździć konno, możesz wybrać się na przejażdżkę lub wypróbować grę w polo! Ten kojarzący się z angielską wyższą sferą sport to nie lada wyzwanie, ale i okazja do świetnej zabawy.

4. Jazda po bezdrożach

Wiosna to wyjątkowo urokliwa pora roku dla jazd terenowych. Budząca się do życia przyroda, pierwsze wiosenne deszcze oraz chłodne wieczory i poranki stworzą niepowtarzalną scenerię dla twojego pierwszego (lub kolejnego) doświadczenia z 4×4. Nie nastawiaj się jednak na podziwianie widoków. Do spółki z wiosenną aurą twojej przygodzie towarzyszyć będą błoto, brud i przeszkody, które sprawdzą twoje umiejętności. Trasa lub tor przeszkód nie mają skrupułów, ale wykwalifikowani instruktorzy pomogą ci wyjść cało z każdej opresji.

Wiesz już, z której z powyższych atrakcji chciałbyś skorzystać? A może poszukujesz innej przygody, którą powitasz nadejście wiosny? Zajrzyj do katalogu marzeń Wyjątkowego Prezentu i wybierz jedną z ponad dwóch tysięcy dostępnych opcji. Najlepsze przygody twojego życia czekają!