Północ zdobyta – nowy sklep w nowej galerii

Do grudnia zostało jeszcze kilka miesięcy, ale u nas już od wakacji  można było usłyszeć głos nawołujący – Winter is cominig ! Przygotowywaliśmy się do otwarcia naszego atrakcyjnego i wyjątkowego sklepu w Galerii Północnej bardzo długo. Nie jest to zwykły sklep. Nowocześnie zaaranżowany Pop-up store z designerskim wystrojem, oświetleniem, pięcioma ekranami LCD oraz co najważniejsze, z pierwszym w Polsce Symulatorem Myśliwca, okazał być się strzałem w dziesiątkę.

img-2903

Galeria Północna to pierwsze wielkopowierzchniowe centrum handlowo-rozrywkowe na warszawskiej Białołęce. Inwestycja została zrealizowana w rekordowym czasie – 25 miesięcy – i liczy 64 tys. mkw. oraz ponad 200 sklepów. Mówią, że będzie to druga Arkadia. Nie bez powodu znalazł się tam sklep Wyjątkowego Prezentu.

13a

13 września odbyło się otwarcie dla klientów biznesowych, najemców, inwestorów sklepów i wszystkich osób związanych zawodowo z Galerią Północną. Dzień później miało miejsce otwarcie dla klientów komercyjnych. Wyjątkowy Prezent jako firma utożsamiana z ciekawymi przeżyciami zaoferowała ekscytujące atrakcje podczas eventu weekendowego przygotowanego specjalnie na Wielkie Otwarcie Galerii Północnej.

img_0725

Na klientów przybyłych do Galerii Północnej czekało wiele niespodzianek. Przygotowaliśmy grę – Wyjątkowy Challenge polegającą na zdobyciu 3 pieczątek, które można było dostać na naszych stacjach eventowych za wykonanie zadania.

presspack-wp

 Za utrzymanie równowagi na Trickboardzie, przejechaniu się na kolejce górskiej przy użyciu naszych okularów HTC VR do wirtualnej rzeczywistości, oraz za zrobienie sobie zdjęcia w Fotobudce uczestnicy zabawy dostali plecaczki z gadżetami.

img_0720

2

Jeśli zrobili też ostatni krok – umieścili zdjęcie na Facebooku bądź Instagramie z naszym oznaczeniem otrzymali również zniżkę na Lot w Symulatorze Myśliwca. Zabawa cieszyła się dużym zainteresowaniem. Przez nasze stoiska eventowe przewinęło się w ciągu tych 2 dni ponad 1500 osób. Całość akcji można było śledzić na naszym Instagramie w relacji Live.

img_0805

Symulator robił ogromne wrażenie na wszystkich, którzy weszli do naszego sklepu. Odwzorowanego w skali 1:1 kokpitu samolotu nie spotyka się na co dzień. Dodatkowo jest to pierwszy w Polsce Symulator Myśliwca dostępny do celów komercyjnych. Realizacje atrakcji ruszają od października, ale w sprzedaży prezent jest już dostępny.

1-1

Wyjątkowa Ekipa profesjonalnie przeszkolonych doradców czeka na Was w sklepie Wyjątkowego Prezentu w Galerii Północnej. Kto jeszcze nie odwiedził sklepu niech się śpieszy! Do 30 września czeka na Was zniżka 10% na cały asortyment na hasło #TYLEPRZEŻYĆ.

img_0735