„Poczuj Prędkość!” – prezentowy sposób na upały

Czujesz, że gorąco odbiera Ci siły witalne? A może częste opady nie pozwalają Ci się rozkręcić? Za kierownicą nie musisz się przejmować kapryśną pogodą, jesteś tylko Ty i moto emocje. WyjątkowyPrezent.pl ogłasza akcję „Poczuj Prędkość!” – najlepszy sposób by podkręcić lato.

speed_PL_FB_ph

 

Dlaczego latem namawiamy ludzi, by poczuli prędkość? Ponieważ pęd powietrza podczas przyspieszenia chłodzi gorące głowy lepiej niż kąpiel w morzu… pod warunkiem, że jedziemy ponad 200 km na godzinę.

Doświadczysz tego podczas jazdy naszymi superszybkimi samochodami. Przejażdżka takim autem to najlepszy pomysł na prezent. Każdy chciałby poczuć się jak król życia, choćby przez chwilę, a takie wrażenia gwarantuje jazda Ferrari, Lamborghini Gallardo czy Lotusem Exige. Z drugiej strony, po co się ograniczać? Weź je wszystkie! Konfrontacja: Ferrari vs Lotus Exige: co Ty na to? Albo pojedynek gigantów: Ferrari vs. Lamborghini vs. KTM. Po takiej dawce prędkości będzie Ci się wydawało, że cały świat porusza się w zwolnionym tempie.

speedTV_PL_ferrari

Mamy też coś dla chodzących własnymi drogami fanów bezdroży. Ci, którzy lubią czuć kontrolę, powinni przetestować Offroad 4×4. Masywny samochód terenowy z napędem na 4 koła pokona wszystkie przeszkody. W niemal każdym zakątku Polski masz możliwość odkrycia pereł widokowych z zupełnie nowej perspektywy.

speedTV_PL_offroad

Z kolei Quady dają poczucie bliższego obcowania z otoczeniem. Quad wślizgnie się wszędzie. Jazda quadem to adrenalina i zapach świeżej ziemi, brak ograniczeń. Wolność. Podobne uczucie, tylko na asfalcie, daje jazda motocyklem. Harley Davidson i inne choppery czekają na odkrycie: przejedź się nimi bądź pożycz na weekend. Nie bez powodu Dennis Hopper jeździł na takim motorze: legenda przyrosła do niego w takim stopniu, że powinien się już nazywać Dennis Chopper.

Każdy, kto ma rajdowe ciągoty powinien zacząć od Gokartów. Wszyscy mistrzowie szlifowali na nich swoje umiejętności. Gokarty to swoisty weryfikator: albo czujesz ten sport, albo nie. Tych, którzy zdadzą test Gokartów powinna zainteresować Jazda Bolidem Formuły 3. Czujesz się jak u bram raju, Formuła 3 daje Ci te same emocje co jazda z najlepszymi, z idolami. Wszystko na wyciągnięcie ręki.

speedTV_PL_gokartyKatowice_Trojmiasto

Jeżeli jeszcze się wahasz, trzymamy dla Ciebie w odwodzie najcięższy kaliber emocji. Monster Truck. Jazda czołgiem i innymi pojazdami wojskowymi. Monstrualne opony, chrzęst gąsienic, kilka ton ciężaru i to, co je łączy – nic, ale to nic nie stanie im na drodze. Przejażdżka czołgiem T-55 „Merida” pozwoli Ci spełnić wojskowe marzenia z dzieciństwa. A Monster Truck? Czy trzeba reklamować pojazd, którego moc miażdżącą  samochody oglądało się z wypiekami na twarzy?

speedTV_PL_tank

Poczuj Prędkość tego lata. Jest szansa, że moc jaka towarzyszy temu doznaniu pozostanie z Tobą do zimy. A wtedy Cię rozgrzeje.