Po raz drugi wyjątkowe granie na SKOK dla WOŚP

W ostatnią niedzielę, tak jak rok temu graliśmy wspólnie z orkiestrą podczas Skok na WOŚP. W ramach 26. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy przygotowaliśmy wraz ze Stowarzyszeniem Zero Grawitacji, WSM Wawrzyszew oraz Sztabem WOŚP Warszawa-Targówek fantastyczne wydarzenie, przepełnione licznymi atrakcjami. Monster Truck, Lamborghini Gallardo, Crazy Car, kąpiele morsów i przede wszystkich skoki z 14-piętra – nie sposób było się nudzić!

img_4066

Ekipa Zero Grawitacji umożliwiła wszystkim śmiałkom oddanie skoku z wysokości 14-piętra wieżowca w układzie Roll-Jump. Dzięki dwóm zamontowanym układom, udało się wykonać 2 razy więcej skoków niż rok temu. Finalnie skoczyło 114 odważnych.

img_4073

Monster Truck od Mistrzów Imprez robił ogromne wrażenie na młodszej części publiczności. Dzieciaki mogły wdrapać się na pojazd, wsiąść do środka i zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie.

3978

Lamborghini Gallardo, które przyjechało na event prosto ze stajni naszego partnera Fast Forward zaciekawiło nie tylko uczestników płci męskiej. Panie bardzo chętnie fotografowały się z ekskluzywnym samochodem, a ryk jego silnika emocjonował każdego, kto przechodził koło tej super fury.

3991

Dla zahartowanych i spragnionych ekstremalnych wrażeń były kąpiele morsów od Żoliborskiego Stowarzyszenia Morsów. Natomiast Fundacja Anikar zorganizowała dla chętnych kurs pierwszej pomocy. Tradycyjnie nie mogło zabraknąć wojskowej grochówki, a jeśli ktoś miał ochotę na inne smaki, mógł zaopatrzyć się w specjalnie zorganizowanym na tę okazję Food Trucku.

img_4015

Dodatkowo tego dnia przeprowadziliśmy 3 licytacje. Można było wylicytować vouchery  prezentowe na Walk in The Sky, Poszalej Jako Pilot Myśliwca oraz Kolację w Ciemności dla Dwojga.

Podczas eventu zebraliśmy łącznie ponad 10 tysięcy złotych na konto Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Cieszymy się, że w tym roku także mogliśmy włączyć się w pomoc przy zbiórce funduszy na WOŚP. Jesteśmy dumni, że pojawiliście się tak tłumnie, mimo mroźnej aury. Bez Waszej pomocy nie byłoby to możliwe. Pamiętajmy, że dla niektórych, spełnienie marzeń to po prostu zdrowie.

img_4031

Sprawdźcie, jak bawiliśmy się rok temu:

http://bit.ly/2Fm5M8W