Paintball Laserowy w Warszawie – test, opinie i nasze wrażenia

Niedawno wybraliśmy się Wyjątkową Drużyną na Paintball laserowy w Warszawie do W5 Arena. Jak nasze wrażenia? Czy polecamy to przeżycie? Jeśli planujesz wypad ze swoją ekipą, ten wpis jest właśnie dla Ciebie. Poznaj nasze szczere opinie i sprawdź, czy warto odwiedzić W5 Arena!

paintball laserowy

Jesteś ciekawy jak wygląda paintball laserowy w Warszawie? My sprawdziliśmy to na własnej skórze! Czy polecamy? Wszystkiego dowiesz się z tego wpisu, dzięki czemu będziesz wiedział, czy warto wybrać się w to miejsce ze znajomymi lub podarować voucher na paintball laserowy bliskiej osobie.

Paintball laserowy – nasze wrażenia

Niedawno wybraliśmy się Wyjątkową Drużyną na Paintball laserowy w W5 Arena. Zabawa była znakomita – po godzinie rozrywki na następny dzień wszyscy mieliśmy zakwasy w nogach i ogromne uśmiechy na twarzy :).

Wyjątkowy Prezent

Arena położona jest w budynku stadionu Skra przy Polach Mokotowskich w Warszawie. Już na wejściu zostaliśmy profesjonalnie przeszkoleni z zasad bezpieczeństwa (pomimo tego, że sama zabawa jest zupełnie bezpieczna mieliśmy obowiązek się zbytnio nie „nakręcać”). Chyba nie bez powodu. Chwilę potem weszliśmy schodami na drugie piętro Areny podzieleni już na dwie drużyny.

Na pierwszy rzut oka prawie zupełna ciemność. Oczy przyzwyczajają się do nikłego migoczącego światła dopiero po paru chwilach. Jeszcze chwila i rozlega się głośna muzyka z głośników na Arenie – to znak, że czas zacząć bitwę!

W5 Arena Laser Tag

Męska drużyna miała swoją bazę piętro niżej niż żeńska. Trzeba było na początku około 3 minut, abyśmy znaleźli się wzajemnie i oddali pierwsze strzały. Teren naprawdę robi ogromne wrażenie! Dziesiątki miejsc do schowania się, możliwość obejścia przeciwnika od tyłu i panujący klimat sprawiały, że rozgrywka była baaaaaardzo emocjonująca.

Paintball laserowy – zobacz, jak to wygląda!

Paintball Laserowy Warszawa – Rozgrywka WyjątkowyPrezent.pl

W krótkiej chwili, gdy zapaliliśmy nieco więcej świateł, aby oko kamery również mogło zobaczyć naszą rozgrywkę, nagraliśmy jak wygląda Arena i rozgrywka. Sprawdźcie sami!