Nowy członek Wyjątkowego Zespołu!

Z niekłamaną przyjemnością witamy na pokładzie nową osobę, odpowiedzialną za projekty specjalne. Przed Wami Łukasz „Kaczy” Kaczor.

 

Znacie to określenie „murarz, tynkarz, akrobata”? Witamy na pokładzie osobę równie wszechstronną! Przed Wami Łukasz: skoczek, alpinista przemysłowy, kolarz, eksplorator, a przede wszystkim Ojciec.

kaczy1

Jego ogromną miłością są sporty linowe, z którymi jest w stałym związku od 2009 roku. Pasja zaczęła się od wspinaczki po sztucznych ściankach i przerodziła się w pełną adrenalinę przygodę z uwzględnieniem skoków z czego tylko się da. Łukasz ma na koncie skoki z między innymi budynków, klifów, kominów i mostów. Do tej pory realizował się zawodowo jako arborysta (chirurg drzew) oraz technik dostępu linowego. Cieszymy się, że mamy takiego pasjonata na pokładzie!

kaczy3

Łukasz, w ramach swojej miłości alpinistycznej, założył Stowarzyszenie Zero Grawitacji, a od 2016 roku został instruktorem technik linowych w Fundacji Anikar. W wolnych chwilach wsiada wraz ze swoją lepszą Połówką na rower i gna do Białowieży przez Kampinos. Od 2015 bardzo szczęśliwy Ojciec, w roli którego odnajduję się bezmiernie i czerpie energię do dalszych działań.

kaczy2

Trzymamy kciuki za jego karierę na pokładzie Wyjątkowego Prezentu!