Niezapomniane pożegnanie z latem!

To akurat przykra wiadomość, jednak trzeba to wreszcie powiedzieć – przed nami ostatnie dni sierpnia, a więc końcówka lata. Oczywiście za rok będzie kolejne, ale dzielą nas od tego długie miesiące. Wyjątkowi nie dają się mimo to tak łatwo złamać! Dla ekipy Wyjątkowego Prezentu te dwa tygodnie będą okazją do pełnego emocji pożegnania się z najgorętszymi dniami w roku. Może się do nas przyłączycie? Oto nasze propozycje!

image

Niedługo słońce schowa się za chmury, więc kiedy, jeśli nie teraz spróbować ekstremalnych, wodnych sportów? Pisaliśmy Wam już o wakeboardingu i mamy nadzieję, że dostatecznie przekonaliśmy Was do ewolucji na wake’u i rzucenia wyzwania profesjonalnym riderom. Słyszeliście może o flyboardzie?Jak sama nazwa wskazuje to coś zupełnie odlotowego. Dzięki specjalnemu sprzętowi, przymocowanemu do nóg i ramion, wzbijecie się nawet do 8 metrów w górę, aby miękko – no i może odrobinę mokro – lądować w wodzie. Nie jest to sport wymagający wielkiej wiedzy czy umiejętności, znakomicie nadaje się więc na pierwszą wprawkę do bardziej ekstremalnych dyscyplin. Wierzcie nam – to będzie widowisko nie tylko dla tych, którzy spróbują, ale również dla ich publiczności kibicującej na brzegu! Brzmi zbyt kosmicznie?

image (1)

My próbowaliśmy jeszcze przejażdzki na motorówce, nurkowania i spływu kajakowego – na wszystko dajemy gwarancję dobrej zabawy. Jeśli nie chcecie odrywać stóp od stabilnego podłoża, nad wodę zakładacie eleganckie ciuchy, a jedyny wysiłek, na jaki możecie się zgodzić to uniesienie do ust lampki winka to może rejs pod żaglami? Niech stery złapie ktoś inny, a Wy po prostu płyńcie po łagodnej fali i to w stronę, jak mogłoby być inaczej, zachodzącego słońca!

image (2)

Pożegnanie z latem musi być wyjątkowe – to na pewno. Ale kto powiedział, że musi odbyć się koniecznie na plaży? Nie gramy w końcu w amerykańskim teledysku kręconym w Kalifornii. Plażowe party to nie Wasze klimaty? Wolcie się porządnie zmęczyć i zabrudzić, albo – dosłownie – oderwać od ziemi? Spokojnie, dla Was też mamy kilka pomysłów. Nie chowajcie swoich postanowień na sylwestra, przecież nie będziecie latać motolotnią zimą! Najpierw lot w przestworzach, potem lądowanie i, zapewne nieco chwiejnym, ale wierzymy, że energicznym krokiem możecie ruszać na ostatnią letnią imprezę. Jeśli wolicie podjechać na nią z fasonem, proponujemy Wam jazdę monster truckiem. Wyobrażacie sobie miny znajomych, gdyby zobaczyli Was za kierownicą takiej maszyny? No i warto dodać, że znakomicie sprawdza się na dzikich drogach i krętych ścieżkach, to w końcu nie jest raczej zwierzę wielkomiejskie. Konieczny jest zatem wypad za miasto! Chyba nie trzeba Was będzie do tego długo namawiać…

image (3)

image (4)

Nasza ostatnia propozycja być może nie jest tak ekstremalna jak poprzednie, chociaż zdecydowanie jej rozrywkowy potencjał jest wysoki, ale autorka bloga nie mogła sobie odmówić tej wzmianki. Co pasuje lepiej do ostatnich dni lata niż wata cukrowa, karuzela i gabinet luster? Rozejrzyjcie się za najbliższym w okolicy wesołym miasteczkiem i biegnijcie zająć najlepsze miejsce na diabelskim młynie!

image (6)

Napiszcie na naszym facebooku, jak zdecydowaliście się pożegnać wakacje! Warunki są dwa – szalony pomysł i Wasza dobra zabawa.

Zdjęcia pochodzą z:

http://morguefile.com/