Najlepsze prezenty dla chłopaka z wyjątkowej męskiej perspektywy!

Co facetom chodzi po głowie? Jaki wyjątkowy prezent spełni nasze oczekiwania? Niektórzy z nas, oczywiście spędzają wolny czas na czytaniu książek i słuchaniu ulubionego radia, wielokrotnie wertują swoje kolekcje motyli, znaczków czy minerałów. Dla tej grupy prezent w formie przeżycia to będzie prawdziwe extremum, które może spowodować zmianę zwyczajowego hobby i odkrycie nowej nieznanej wcześniej planety zwanej potocznie – adrenalina. Jest też druga grupa mężczyzn skonstruowana tak, żeby coś zrobić szybciej, wyżej, dalej i wobec tego uwielbiająca spadochrony, szybkie samochody, czy ekstremalne wodne przeżycia.

Dla wszystkich Panów znajdziemy coś niezwykłego i pozostawiającego niezatarte wspomnienia. Zaczynamy:

Flyboard – to jest wyjątkowe przeżycie, które zawiera w sobie dwa żywioły powietrze i wodę. Nie ma wątpliwości, że przygoda z flyboardem nie zostawi na Twoim chłopaku suchej nitki, a w głowie dylematu czy lepiej jest pływać, nurkować czy może latać.

Lot widokowy – odwieczne marzenie ludzi o lataniu jest spełnić łatwiej niż myślisz. Wynajęcie samolotu na zapierający dech w piersiach przelot jest na wyciągnięcie ręki. A może lot dla dwójki? To jest prezent w mitologicznym wydaniu!

Przejażdżka super autem po mieście – męskie zapotrzebowanie na szybką jazdę jest tak naturalne, jak potrzeba biegania u wilka, my zwyczajnie musimy czasem nadepnąć mocniej na pedał gazu. Taki niesamowity prezent motoryzacyjny ostatecznie przekona Twojego chłopaka, że dobrze rozumiesz jego potrzeby.

Skok ze spadochronem – czasami uważa się, że to najmocniejsze przeżycie z adrenaliną. Niewątpliwie realizacja spadochronowego skoku sprawi, że będzie o czym pisać na fejsie i opowiadać wnukom.

Jeśli dalej nie wiesz, co kupić na Dzień Chłopaka polecamy nasze pakiety przeżyć, z których obdarowany może wybrać jedno swoje wymarzone przeżycie. W tej sytuacji świetnie się sprawdzi Pakiet Przeżyć Adrenalina – Ty kupujesz prezent, a decyzję zostawiasz jemu.