Jak zatrzymać na dłużej emocje związane z Mundialem? Mamy na to sposób!

Przy bramce został już tylko lot w tunelu aerodynamicznym i skok ze spadochronem., Wiemy, że żaden z nich nie odpuści i będzie walczył o bramkę do ostatniej chwili, ale zaraz…. Skok ze spadochronem niespodziewanie wychodzi na prowadzenie, zostawia lot w tunelu daleko w tyle i strzela! Tak zdobywa kolejny głos i staje się zwycięzcą pierwszej grupy! Jednak to jeszcze nie koniec, mundial trwa! Z kim spotka się w finale? Kto okaże się kolejnym zwycięzcą?
Mundialowe szaleństwo już za nami… Polska kadra wróciła do kraju, zabrakło szału i adrenaliny związanej z wygraną. Przegońmy te negatywne emocje i rozpalmy w sobie ponownie ducha walki. Jak? Odpowiadamy!  Wyjątkowe Mistrzostwa! Pewnie zadajesz sobie teraz pytanie: co to takiego i w jakim celu mam się w to angażować, skoro mundial już się skończył? Owszem, ale nie oznacza to, że zabawa związana z tym wydarzeniem również ma się zakończyć! Mundial zaskakiwał nas od samego początku nie tylko grą piłkarzy. Zaskakujące były również wydarzenia dziejące się wokół sportowych potyczek w Rosji.

Wyjątkowe Mistrzostwa to jedno z nich! A czym dokładniej są? To zawody naszych wyjątkowych przeżyć! To, które z nich wygrywa, zależy tylko od Ciebie i Twojej paczki. Ustal skład swojej drużyny. Zachęć znajomych do głosowania i zgarnijcie nagrodę główną, którą jest realizacja wygranego przeżycia dla Ciebie i czwórki Twoich przyjaciół! Skok ze spadochronem, Jazda Ferrari Ulicami Miasta, Jazda 4×4….. To tylko niektóre z nich!

Możesz potraktować wyjątkowe zawody jako szansę na utrzymanie adrenaliny i emocji związanych z kibicowaniem. Dzięki zaangażowaniu, zaciętej walce i adrenalinie możesz wygrać i pokazać wszystkim, że niemożliwe nie istnieje! No dobrze, ale jak to zrobić? Wystarczy, że zagłosujesz na jedno z przeżyć w danej kategorii i napiszesz nam, dlaczego to właśnie ta atrakcja powinna strzelić zwycięskiego gola! Przeżycie, które zdobędzie najwięcej głosów, wygrywa daną kategorię i przechodzi dalej, gdzie rozegra ostateczny pojedynek z pozostałymi zwycięzcami… Wielki finał naszych Wyjątkowych Mistrzostw już 20 września!