I Ty możesz zostać Świętym Mikołajem – spełnij dziecięce marzenia

Wyjątkowy Prezent to podarunki pełne emocji, przeżycia zamiast przedmiotów materialnych . Przyświeca nam motto “zamień marzenia na wspomnienia”. W tym roku współpracujemy z Fundacją Mam Marzenie. Oni spełniają życzenia swoich wyjątkowych podopiecznych, a pomóc w tym może każdy z nas.

Fundacja Mam Marzenie powstała 14 czerwca 2003 roku w Krakowie. Jest organizacją niezależną i działają w niej wyłącznie wolontariusze. Jej misją jest spełnianie marzeń dzieci w wieku 3-18 lat, cierpiących na choroby zagrażające ich życiu. Do tej pory spełnili już ponad 7 tysięcy marzeń!

W tym roku zaangażowaliśmy podopiecznych Fundacji z całej Polski do akcji wykonania świątecznych kartek. Ręcznie rysowane, od serca,poruszające, kreatywne i piękne, zagoszczą u naszych partnerów biznesowych. Pod postem możecie obejrzeć niektóre z nich.

Chcemy również nagłośnić całą akcję. Dziesiątki dzieci w Polsce czeka na spełnienie marzeń. Na co dzień zmagają się z chorobą i cierpieniem. Są małymi wielkimi bohaterami, których mimo trudów stać na uśmiech i dalszą walkę. To samo tyczy się ich najbliższych – oni również są bohaterami, wspierającymi ich w każdej chwili. Każdy drobny gest i spełnione marzenie dziecka może wnieść więcej otuchy, nadziei na przyszłość, siły na co dzień i radości do ich życia. Spełnione marzenie to chwila szczęścia, a takich chwil w życiu tych dzieci potrzeba jak najwięcej.

Święta to czas dzielenia się. Stajemy na głowie, aby uszczęśliwić naszych bliskich. Szukamy podarunków doskonałych, przygotowujemy się do Bożego Narodzenia też na wiele tygodni przed. Dołączając do akcji Fundacji Mam Marzenie, mamy niepowtarzalną okazję zrobić coś jeszcze, coś wyjątkowego i bezinteresownego. Możemy podarować dzieciom przeżycia, które zmienią się we wspomnienia spełnionych marzeń. A o czym marzą dzieci? To może być wycieczka za granicę lub do Warszawy, ważny mecz reprezentacji, spotkanie z kimś znanym, a nawet pływanie z delfinami. Pomysłów jest wiele. Potrzebujemy jeszcze więcej ochotników gotowych zostać Świętym Mikołajem.

I Ty możesz zostać Świętym Mikołajem, zajrzyj do listy marzeń na www.mammarzenie.org i spełnij jedno z nich.