Gokarty na 6 urodziny

IMG_8441

Z okazji 6 Urodzin nasz Wyjątkowy Team miał okazję spróbować  super zabawy na torze kartingowym. Tory Pole Position znajduje się na trzecim piętrze parkingu przy Centrum Handlowym Bemowo.

IMG_8418

Ponieważ nasza ekipa jest dosyć liczna, podzieliliśmy się na dwie drużyny – początkujących i zaawansowanych.  Dla mnie i sporej części  emocje były tym większe, że było to pierwsze spotkanie z gokartami. Najpierw uważnie wysłuchaliśmy krótkiego szkolenia z zasad bezpieczeństwa, następnie ruszyliśmy. Na początku śmiech i zapoznawanie się ze sprzętem. Jak już poznaliśmy jakie możliwości ma pojazd, zaczęła się rywalizacja. Tor jest naprawdę duży. Fajnie, że jest sporo odcinków, gdzie można się rozpędzić  i wyprzedzać konkurentów.  Ale zakręty są na prawdę ostre, i dopiero po jakimś czasie doszłam do wprawy w ich pokonywaniu.  Najważniejsze, żeby się wyrobić i nie wpaść w bandy, bo inaczej można stracić cenne sekundy.

IMG_8311

Paweł pokochał gokarty od pierwszego wejrzenia – widać to było po nim na odległość. Zaraz po wyścigu słyszymy  – „Kurcze, aaale frajda!” . Magda już jeździła wcześniej na gokartach, ale była miło zaskoczona, gdy zobaczyła, jaki mamy duży tor. Można było naprawdę poszaleć. Wszyscy byli zachwyceni. Z pewnością powtórzymy taki wypad przy najbliższej okazji.

 

Walka o pierwsze miejsce była zacięta. Widać było rywalizację zwłaszcza u chłopaków. Oczywiście miejsca na podium zajęli starzy wyjadacze, z którymi początkujący nie mieli szans. Najlepszy czas to 69 sekund, ale drugie i trzecie miejsce były niewiele w tyle.

A z resztą zobaczcie sami jak się bawimy