Filmowe przeżycia w ofercie Wyjątkowego Prezentu

Czasem cudownie jest oderwać się od codzienności i zanurzyć w inną rzeczywistość, poobserwować z boku życie ludzi, pośmiać się z nimi (lub z nich) i pokręcić głową na niezrozumiałe wybory, których dokonują. To jest właśnie kino, czyli przeżycia na srebrnym ekranie.

Sztuka jest ważna. Uczy, wyjaśnia świat… Artysta dzięki niej może dać upust swoim emocjom, a widz przeżyć doświadczenia, których w inny sposób nie byłby w stanie doznać. Porozmawiajmy o sztuce filmowej.

Na samym początku filmy były nieme. W kinie, do wyświetlających się na ekranie obrazów, przygrywał muzyk na fortepianie, zaś dialogi prezentowane były pomiędzy kadrami jako plansze tekstowe. A kiedy był ten początek? Pierwszy seans kina niemego miał miejsce w grudniu 1895 roku i zorganizowany był przez braci Lumière. I choć technika poszła znacznie do przodu i bardzo wiele się zmieniło od tamtego momentu, to magia srebrnego ekranu niezmiennie przyciąga. Piękne, charyzmatyczne gwiazdy kina budzą u widzów emocje a pełne adrenaliny scenariusze rozpalają wyobraźnię. Nie bez powodu kino stało się tak popularnym miejscem na randki.

Co na prezent dla pary?

Gatunków filmowych jest całe mnóstwo, ale jednym z najpopularniejszych już od wielu lat jest komedia romantyczna. Lekka, zabawna fabuła z wplecionym wątkiem miłosnym jest idealnym tłem dla romantycznego spotkania. I nie ma znaczenia, czy to pierwsza randka czy spotkanie ludzi będących w związku od lat – pójście do kina zawsze jest dobrym pomysłem. Jest to także świetny pomysł na prezent lub wspólne spędzenie czasu z przyjacielem. I co wygodne, nie musisz od razu decydować, na jaki seans pójdziesz. Możesz kupić voucher prezentowy i dopiero przy kasie biletowej wybrać film, który masz ochotę obejrzeć.

Dlaczego voucher a nie zwykły bilet?

Voucher prezentowy ma ważność 12 miesięcy od momentu jego zakupienia. Biorąc pod uwagę dzisiejsze szalone czasy, gdy wszyscy pędzimy przed siebie z prędkością światła i mamy napięte do granic możliwości grafiki, znalezienie wolnego czasu na wypad do kina dla wielu z nas bywa problematyczne. Rok to długi okres, na tyle długi, że możemy na spokojnie zaplanować wolny wieczór albo… poczekać na lepszy repertuar filmów w kinach. No i wspomniana wolność wyboru! Wydaje Ci się, że miałeś ochotę na kino akcji, a jednak po dotarciu do kina masz nastrój na komedię? Możesz zmienić zdanie i nie tracisz na tym pieniędzy. A czas spędzony na oglądaniu dobrego filmu, budzącego pozytywne emocje, zawsze jest wartościowym przeżyciem.

Wyjątkowe vouchery na wyjątkowe przeżycia na dużym ekranie już teraz znajdziesz oczywiście u nas 🙂