eVoucher – rewolucja na rynku prezentów?

Nadmierna eksploatacja surowców naturalnych oraz produkcja dóbr materialnych ma tragiczny efekt na Ziemię oraz nasze życie i zdrowie. Nie jesteśmy w stanie przejeść tego, co produkujemy. Nie jesteśmy nawet w stanie wykorzystać w recyklingu ilość śmieci, którą produkujemy. Rocznie samych butelek plastikowych zużywamy kilkaset miliardów. A są jeszcze plastikowe torebki, gadżety, jeszcze papierowe kartki i aluminiowe puszki. I wiele innych, szkodliwych materiałów.  I jak tu kupować prezenty? Przecież nie chcemy podarować bliskim czegoś, co będzie im zalegać i jeszcze zwiększy ekologiczną katastrofę.

Na szczęście na rynku prezentowym coraz częściej pojawiają się podarunki w formie eVoucherów. Co to takiego? To voucher umożliwiający realizację jakiegoś przeżycia, na przykład wyjście do restauracji lub teatru, przejażdżkę luksusowym samochodem, czy skok ze spadochronem. Otrzymasz go już w jedną minutę od zamówienia, na swojej skrzynce pocztowej. To idealne rozwiązanie dla zapracowanych i zajętych osób oraz dla zapominalskich. Dzięki temu prezenty można kupić i w ostatnim momencie, jeśli wcześniej coś nam uniemożliwiało zakupy. To też świetna możliwość, jeśli bliska osoba mieszka na drugim końcu Polski. Możemy przesłać jej eVoucher w dniu urodzin, bez obawy o opóźnienia poczty, czy kłopot z dostarczeniem prezentu kupionego tuż przed uroczystością.

eVoucher to sposób wygodny dla kupujących i korzystny dla środowiska. Nie zużywamy papieru, a co za tym idzie drzew. Nie zużywamy plastiku, a co za tym idzie nie niszczymy plaż i oceanów. Nie potrzebujemy też żadnych innych materialnych produktów. Nie używamy żadnych fabryk do ich wyrobienia i nie zatruwamy środowiska ich produkcją.

Te prezenty zamiast śmieci i smogu, zostawiają po sobie wspomnienia. Zamiast kurzu, zbierają emocje. Nie zagracają przestrzeni domu bliskich osób.. Zamiast mieć, można być…pilotem, nurkiem, spadochroniarzem, kierowcą niecodziennego auta, baristą, barmanem, sushi masterem, kucharzem. Zamiast mieć, można czuć spokój, relaks, błogość, radość, adrenalinę, zaskoczenie, przyjemność, szczęście, wzruszenie, dumę, satysfakcję.

eVoucher to wejście do świata kolekcjonowania przeżyć i wspomnień, zamiast przedmiotów.

Jeśli nie masz pomysłu jak zapakować nasz wyjątkowy eVoucher, tutaj znajdziesz także garść inspiracji: