Dzień Kobiet – goździki to przeszłość?

Spokojnie nie zaśnie ten mężczyzna, który nie zdąży przygotować się z okazji międzynarodowego Dnia Kobiet! Katastrofa ta byłaby znacznie większa, gdy dżentelmen, nie daj boże, zapomniałby o nim. Niemniej jednak trudno jest nie pamiętać o święcie, które symbolicznie obchodzone jest 8 marca w wielu miejscach na świecie! Chociażby z tego względu, że o uroczystej chwili płci pięknej hucznie alarmuje większość przekazów w mediach społecznościowych, telewizji i radiu. Hasła reklamowe biją się o pomysły dla kobiet, a powalające ilości bukietów kwiatów tworzone są w zaskakującym dla nas tempie. Cały świat wrze na myśl o kobietach, ale moment…Zatrzymajmy się w tym miejscu.

gozdziki

Należy zastanowić się, czy goździki i tulipany, tak bardzo modne w czasach PRL-u i wręczane w połączeniu z przedmiotami codziennego użytku m.in kawą, rajstopami czy mydłem, służące do uzupełnienia braków w domu, nadal wywierają na kobietach tak niebywałe wrażenie? Jak wiadomo czasy się zmieniły. Zmieniły się zatem oczekiwania kobiet. Stały się one bardziej wymagające. Chcą być traktowane naprawdę wyjątkowo przez mężczyzn. To naturalny aspekt. Obecnie piękne bukiety kwiatów, słodyczy, symboliczne upominki w postaci pluszowych misiów czy czekoladek stanowią dodatek do podarków, dawanych wprost od serca! Chciałoby się rzec to, które prezenty są szyte na miarę? Skąd zyskujemy pewność o wyjątkowości danego prezentu? Grunt to znaleźć złoty środek!

Przede wszystkim upominki można mierzyć emocjami i stopniem zaangażowania. Najlepiej smakują te prezenty, które są romantyczne i mile wspominane jak np. wyjazdy do malowniczych, górskich i nadmorskich okolic albo wykwintne kolacje przy świecach. Podarki, które wzbudzają w nas wzruszenie, energię i uśmiech. Do tej kategorii zaliczyć można wspaniałe koncerty ulubionych twórców czy teatralne spektakle oraz pokazy kinowe. Upominki, którymi wspólnie możemy się dzielić, spędzając chwile podczas nietypowych wyjść na miasto. Uwierzcie mi, tutaj paleta możliwości jest nieograniczona. Do wyboru, do koloru…

Pamiętajcie, że ważna jest Wasza kreatywność i wyobraźnia, stopień zaskoczenia kobiety i zaangażowanie. Im bardziej wystrzałowy podarujecie prezent z dużym wkładem swojej energii, tym większa szansa, że Wasza wybranka poczuje się szczęśliwa i doceniona. Drodzy Panowie, wszystko zależy od Was.
Aby pomóc w tych poszukiwaniach, przygotowaliśmy dla Was kilka propozycji. Inspirujcie się nimi!

1. Kolacja w ciemności dla Dwojga: to inny wymiar degustacji! Delektujcie się wspólnie pysznymi daniami w ciemności, w której pozostałe zmysły wyostrzają się, a w kompletnej ciemności wszystko może się zdarzyć..

img_9522

2. Masaż czekoladowy: Uwielbiana przez wszystkich czekolada, chętnie wykorzystywana jest przez masażystów! To upominek dla każdej kobiety. Podaruj swojej dziewczynę relaksujące i słodkie chwile z cudownym olejkiem czekoladowym

11115_r

3. Walk in The Sky z Filmowaniem: Twoja kobieta jest miłośnikiem wyzwań i wulkanem energii? Zobaczycie zatem jak poradzi sobie podczas zejścia ze ściany budynku, mierzącego 37 metrów wysokości! Pozwól się jej wykazać i przeżyć niesamowite emocje. Dodatkowo wszystko to zostanie uwiecznione na pamiątkowym filmiku

img_9705
4. Romantyczny Weekend w Hotelu Belvedere dla Dwojga w Zakopanym: Wydłużcie Dzień Kobiet o dobę i wybierzcie się na weekendowy wypad za miasto do Zakopanego. Romantyczna kolacja i dostęp do strefy SPA, to przepis na rozkoszne chwile. Takim podarunkiem zaczarujesz kobietę świetnym wrażeniem.

romantyczne-kolacje-wyjatkowy-prezent

5. Metamorfoza fryzury dla niej: Każda kobieta uwielbia zmiany, zwłaszcza takie, które nadają jej olśniewającego wyglądu! Dodaj jej pewności i oszałamiającego kolorytu dzięki pięknej burzy loków, oryginalnego upięcia czy lekko pofalowanych włosów! Metamorfoza fryzury to naprawdę elegancki upominek dla niej

metamarfoza
6. Taniec na rurze: Delikatna muzyka, piękne ruchy ciała i niebywała moc seksapilu? To mieszanka zmysłowości, która każdego zahipnotyzuje. Poddaj się jej i obdaruj swoją kobietą tą niebywałą nutą frywolności. Niech doda jej skrzydeł!

img_6290-1