Dzień Chłopaka coraz bliżej! Co kupić ukochanemu?

Każdy Polak wie kiedy obchodzimy Dzień Kobiet. Ale co z mężczyznami? Czy wiesz kiedy wypada ich święto? Dzień Chłopaka zbliża się wielkimi krokami! Dowiedz się kiedy obchodzimy to wyjątkowe święto, do kogo jest skierowane oraz jaki prezent wybrać, by sprawić radość swojemu ukochanemu. 

Dzień Chłopaka - kobieta zakrywa oczy mężczyźnie

Dzień Chłopaka – kiedy go obchodzimy?

Sytuacja z “męskimi” świętami w Polsce jest lekko skomplikowana. W końcu są aż dwie daty Dnia Mężczyzny – 10 marca i 4 kwietnia i Dzień Chłopaka. Ten ostatni zbliża się coraz większymi krokami. Świętujemy go już 30 września. Jednocześnie to właśnie święto jest najbardziej popularne spośród wszystkich trzech. Także to idealna okazja żeby podarować swojemu ukochanemu prezent – tak jak on zawsze to robi w Dzień Kobiet. Niezależnie, czy Twój partner sam określa się mężczyzną czy chłopakiem, 30 września ucieszy się z podarunku od Ciebie!

Prezent na Dzień Chłopaka, który wpędzi Twojego ukochanego w błogi nastrój

Twój partner miał ostatnio pełno spraw do załatwienia? Ciągle chodzi zestresowany, nerwowy i nie może znaleźć chwili by odpocząć? Takie ciągłe przemęczenie może mieć okropne długofalowe skutki. W takiej sytuacji cierpi zarówno zdrowie fizyczne, jak i psychiczne. Weź sprawy w swoje ręce i zadbaj o jego dobre samopoczucie podarowując mu Rytuał SPA dla Niego “Whisky & Tobacco” . To zabieg stworzony specjalnie dla mężczyzn, który zawiera peeling, maskę i masaż całego ciała oraz specjalnie dobraną maseczkę na twarz i masaż głowy. Pełen relaks! Poproś go by nie planował nic 30 września i zarezerwuj mu wizytę w salonie SPA. Taka niespodzianka nie tylko sprawi mu ogromną radość, ale także poprawi jego ogólne samopoczucie.

Pomysł na prezent na Dzień Chłopaka? Wspólne emocje!

Codzienny natłok obowiązków może sprawić, że pary zaczynają spędzać coraz mniej czasu razem. A kiedy już mają wspólny wolny wieczór to spędzają go na oglądniu seriali. Pamiętasz kiedy ostatnio zrobiliście coś nowego razem? Czas to zmienić! Jako prezent na Dzień Chłopaka podaruj swojemu ukochanemu Voucher Poznaj Strzelanie dla Dwojga i wspólnie odkryjcie coś ekscytującego. Razem poznajcie podstawy strzelectwa i poczujcie się niczym Pan i Pani Smith. Taka pełna wrażeń randka zostanie Wam w pamięci na długi czas, a Twojemu ukochanemu pokaże, że chcesz próbować z nim rzeczy, które leżą w jego kręgu zainteresowań. 

Podaruj mu skok adrenaliny jako prezent na Dzień Chłopaka

Jaki powinien być prezent idealny? Taki, którego nie zapomni się wraz z mijającym rokiem. Taki, który uszczęśliwi obdarowanego i przyniesie mu wiele pozytywnych emocji. Prezentem, który spełnia wszystkie te kryteria jest Skok na Bungee! Jeśli Twój chłopak lubi mocne wrażenia to będzie świetny wybór. Każdy powinien spróbować tego chociaż raz w życiu i poczuć jakim niesamowitym uczuciem jest swobodne spadanie. Nic nie daje poczucia takiej wolności, jak skok na bungee. To jedno z najpopularniejszych ekstremalnych doznań, które nie wymaga żadnego wcześniejszego przygotowania ani posiadania konkretnych umiejętności. Potrzebna jest zaledwie odwaga by wykonać krok w nicość i skoczyć! Podaruj mu prezent, który sprawi, że jego serce szybciej zabije!

 

Dzień Chłopaka to wyjątkowe święto – nie zapomnij o nim! Nawet jeśli nie jest tak popularne jak Dzień Kobiet, to świetna okazja na podarowanie Swojemu ukochanemu prezentu, który sprawi mu radość i przysporzy wielu pięknych emocji. Spraw by 30 września stał się dniem pełnym wrażeń.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.