Aktywne przeżycia na Kujawach

Wyjątkową Integrację na malowniczych Kujawach rozpoczęliśmy jak zwykle aktywnie. Eksperci ds. przeżyć z wysp handlowych z całej Polski wraz z ekspertami z warszawskiego biura mieli okazję spędzić razem dynamiczny weekend, bogaty w ciekawe atrakcje i wartościowe szkolenia.

Plik_005 (2)

Na pierwszy ogień poszła Gra Terenowa. Niektórym przypominała harcerskie zabawy, innym survival, w którym mieli okazję już uczestniczyć, ale dla większości była to totalna nowość. Zderzenie z naturą, podsycane wojskowymi zadaniami, stworzyły świetne podłoże do zdrowej rywalizacji.

Podzieleni na cztery drużyny z odwagą przedzieraliśmy się przez gąszcz lasu, pokonując przy tym nie lada przeszkody i zasadzki – te pozostawione na nas przez komandosów, a także te, które zgotowały nam flora i fauna. 8-kilometrowa trasa, którą prowadził nas GPS, nie należała do najłatwiejszych. Gąszcz pokrzyw, kujące krzaki, bagna, biegające sarny… to tylko kilka rarytasów, którymi przywitała nas natura.


Plik_003

Mieliśmy okazję postrzelać z ostrej broni krótkiej i długiej, do tarcz jak i do tekturowych manekinów. Dodatkowo czołganie, zjazd po linie, wspinaczka na drzewo, a dla lubiący łamigłówki – odczytywanie szyfrów. Każdy mógł się wykazać. Różnorodność zadań urozmaiciła przebieg całej imprezy. Po kilku godzinach, naładowani pozytywną energią i bosko zmęczeni wróciliśmy do bazy.

Plik_005

To zadanie niewątpliwie nas zjednoczyło i pozytywnie nastroiło do dalszych przeżyć, które na nas czekały. Opowiemy o nich już wkrótce, a grę terenową polecamy wszystkim grupom pragnącym się zintegrować i sprawdzić swoich sił w drużynie. To naprawdę jednoczy!