Absolutnie nowe, niezwykłe prezenty!

Z  dumą przedstawiamy 4 niezwykłe prezenty, których nie znajdziecie nigdzie indziej. Poznajcie coś, czego jeszcze nie było i co doskonale sprawdzi się jako podarunek dla Waszych bliskich. Myślicie, że przesadzamy? No to zobaczcie sami, jakie niezwykłe rzeczy przygotowaliśmy i podaruj sobie i bliskim dużo uśmiechu!

Prezenty na Prima Aprilis - żarty, pranki
Daj się zaskoczyć oryginalnym prezentem!

1. Voucher na Przekop Mierzei Wiślanej

Nie ma czasu na wyjaśnienia. Przyda się każda para rąk: tych kobiecych lub tych męskich. Umiejętności? Nie mają znaczenia, dla każdego znajdzie się zajęcie. Wynagrodzenie? W bursztynach: ile się znajdzie i uniesie, tyle można zabrać. Poznajcie tę niezwykłą ofertę i pomóżcie, jak na prawdziwych patriotów przystało. 

2. 3-godzinny Rejs Wisłą z Obserwowaniem Wielorybów, Delfinów i Żółwi

„Cudze chwalicie, swego nie znacie…”  wyruszcie w niezapomniany rejs po Wiśle, podziwiając niezwykłe, morskie zwierzęta. Myślisz, że w Wiśle można spotkać jedynie ryby? No to jesteś w grubym błędzie. Podaruj sobie i bliskim niesamowitą przygodę na pokładzie statku, który zdecydowanie niejedno już przeszedł. „Wiecznie Zielony”? Hmm, ta nazwa brzmi znajomo…

3. Praktyczny Egzamin na Prawo Jazdy Online

Prezent szczególnie polecany osobom, które stresują się egzaminami, a bardzo chciałyby posiadać prawo jazdy kat. B. Komisja Europejska, po długich i burzliwych naradach, uznała, że czas ułatwić nieco życie osobom, które chcą jeździć autem. Praktyczny egzamin na prawo jazdy online to wielka wygoda i okazja, by spokojnie, w domowym zaciszu, zdać egzamin i otrzymać uprawienia, pozwalające jeździć samochodem.

4. Voucher na Nazwanie Ulicy Twoim Imieniem i Nazwiskiem

Malutka uliczka w wielkim mieście, a może wielka ulica na wsi? Jedno jest pewne, będzie nazywać się tak, jak sobie zaplanujesz. Wypełnij stosowny formularz, wnieś opłatę wpisową i czekaj na informację z urzędu, gdzie dokładnie znajduje się ulica z Twoim imieniem i nazwiskiem. Ewentualnie podaruj bliskiej osobie niezapomniany prezent!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *