A Ty? Jakie masz plany na Majówkę?

Oto najbardziej oczekiwany weekend roku. Za oknami wiosna w pełni, a majowa pogoda prosi o to, by wykorzystać ją jak najlepiej. Jeśli jeszcze nie wiesz co zrobić z wolnym czasem lub Twoje plany nie przepełniają Cię dostatecznym entuzjazmem, zajrzyj do katalogu Wyjątkowego Prezentu i wybierz przeżycie, które uczyni ten weekend naprawdę niezapomnianym!

Szybuj jak ptak

Pełnia wiosny to początek sezonu dla dyscyplin lotniczych. Jeśli więc nie spełniłeś jeszcze dziecięcego marzenia o lataniu niczym ptak, to doskonały czas, by wreszcie to zrobić. Wybierz się w podniebną podróż na pokładzie paralotni lub motolotni albo zmierz się z grawitacją podczas skoku ze spadochronem, który od tak dawna odkładasz na właściwy moment.

Okiełznaj mechaniczne bestie

Nie musisz już zazdrościć milionerom ich wypolerowanych na wysoki połysk superszybkich samochodów. Przekonaj się jakie uczucia towarzyszą ich prowadzeniu podczas jazdy po torze jednym z kultowych modeli. Czekają na Ciebie Ferrari, Lamborghini, Porsche, Maserati i wiele, wiele innych.

Odpocznij od zgiełku

Tegoroczny długi weekend to okazja do wyjazdu wypoczynkowego, której po prostu nie możesz zmarnować. Dodatkowe dni wolnego pozwolą Ci odpocząć od codziennych obowiązków, pośpiechu i stresu. Postaw na kontakt z naturą albo spędź czas przemierzając górskie szlaki. Czeka na Ciebie rafting przełomem Dunajca, noclegi w domkach wśród drzew nad Bałtykiem, piękne polskie zamki lub malowniczo położone kurorty spa. Wybór należy do Ciebie!

Staw czoła przeszkodom

Szukasz ciekawego sposobu na aktywne spędzenie czasu w okolicy swojego miasta? Załóż wygodne ubranie i wyrusz na podbój tras parku linowego. Czekają na Ciebie rozchybotane liny, mostki i platformy zawieszone nawet do kilkunastu metrów nad ziemią. A na deser szalony zjazd tyrolski z wysokości, która przyprawi Cię o zawrót głowy!

Bez względu na to, na którą z aktywności padnie twój wybór, upewnij się, że dobrze wykorzystasz nadchodzący weekend majowy. W końcu kolejna taka okazja dopiero za rok!