6 prezentów, z których warto skorzystać zimą

Zima to czas, kiedy z niechęcią spoglądasz za okno, a przeżywanie przygód odkładasz na lato? Najwyższy czas to zmienić. Nawet jeśli śnieg uniemożliwia realizację części twoich marzeń, wciąż pozostaje wiele okazji do dobrej zabawy. Oraz do naładowania akumulatorów przed kolejnym sezonem pełnym jeszcze bardziej niesamowitych przeżyć. Skończ więc z narzekaniem i daj zimie szansę, by Cię pozytywnie zaskoczyła. Kto wie, może stanie się Twoja ulubioną porą roku.

  1. Zabiegi SPA

Zima to spore wyzwanie dla naszego organizmu. Panujące warunki atmosferyczne mają negatywny wpływ na kondycję naszej skóry czy włosów. To więc dobra chwila by zadbać o ich odbudowę i regenerację. Tym bardziej, jeśli latem nie szczędziłaś im przebywania na słońcu. Dzięki zabiegom i rytuałom spa dostosowanym do Twoich potrzeb z nadejściem wiosny będziesz promienieć zdrowiem.

  1. Relaksacyjna sesja floatingu

Jeśli miniony rok odcisnął piętno nie tylko na kondycji Twojego ciała, ale i umysłu, możesz zatroszczyć się o jedno, i drugie stawiając na relaksacyjną sesję floatingu. Roztwór, w którym będziesz się unosić zadba o potrzeby Twojej skóry, a Twój umysł doświadczy stanu głębokiego odprężenia, w czasie którego zapomnisz o codziennych troskach.

  1. Kolacja dla dwojga

Oto propozycja dla wszystkich tych, którzy wyjątkowe chwile chcieliby dzielić z najbliższymi. Podczas kolacji dla dwojga będziecie mieli okazję skosztować nowych smaków lub powrócić do tych, które najbardziej lubicie. Europejskie i światowe kuchnie czekają by was zaskoczyć.

 

  1. Degustacja czekolady dla dwojga

Czy istnieje napój bardziej niż gorąca czekolada pasujący do zimowego chłodu? Zanim zaczniesz kalkulować w głowie kalorie, których Ci przysporzy, dodamy, że wraz z nią skosztujesz pysznych owoców! Wyobraź sobie to idealne zimowe połączenie: rozgrzewająca czekolada i dawka witamin.

 

  1. Weekend w Zakopanem

Zakopane nie bez przyczyny uznawane jest za zimową stolicę Polski. Nawet jeśli nie jesteś fanem nart czy snowboardu, powinieneś przynajmniej raz w życiu ujrzeć ośnieżone wierzchołki Tatr i wybrać się na spacer po Krupówkach. Z Wyjątkowym Prezentem możesz spędzić Wyjątkowy Weekend w Hotelu Belvedere lub Czarny Potok. Czekają: wyśmienite jedzenie, nocleg w wysokiej klasy pokojach, strefa wellness oraz zabiegi spa.

  1. Lot w tunelu aerodynamicznym

Na koniec propozycja dla wszystkich tych, którzy z żalem pożegnali atrakcje dostępne w sezonie ciepłym i niecierpliwie wyczekują wiosny. Szukasz ekstremalnych przeżyć, z których będziesz mógł skorzystać zimą? Wybierz lot w tunelu aerodynamicznym i poczuj jak to jest unosić się w powietrzu. Może nawet zainspiruje Cię do skoku ze spadochronem?

Jak widzisz zima wcale nie musi być miesiącem nudy i bezczynności. Nie musisz rezygnować z podróży i przygód, na jakie decydujesz się latem. Wystarczy, że dostosujesz swoje plany do zimowej aury i postanowisz, że odtąd nie zmarnujesz już żadnej okazji do tworzenia niesamowitych wspomnień.