5 najlepszych prezentów dla Taty

Zakup prezentu na Dzień Taty może przysporzyć nie lada trudności, choćby dlatego, że nasi ojcowie bywają bardziej skryci od naszych mam i mniej chętnie zdradzają nam swoje upodobania ułatwiające namierzenie wyjątkowego prezentu. Co roku próbujemy trafić w ich zamiłowania odwiedzając sklepy dla majsterkowiczów i uparcie zapełniamy ich szafy kolejnymi elektronarzędziami w nadziei, że w razie czego pomogą nam powiesić obraz, przewiercić dziurę na przewody, albo po prostu zamontować haczyk na ubrania. Nic z tych naszych małych podstępów na ogół nie wychodzi, zatem spróbujmy innego rozwiązania!

shutterstock_72674313423 czerwca, Dzień Ojca może być świętem, w którym podarujemy Tacie wyjątkowe przeżycie, prezent niematerialny, ale wywierający dużo większe wrażenie. Na pewno każdy Tata ma swoje marzenia, których może jeszcze nie miał okazji spełnić. Macie szansę to zmienić! Przygotowaliśmy dla Was ranking najlepszych prezentów na Dzień Ojca, które naszym zdaniem zapamięta na całe życie. Może pośród tych wyjątkowych przeżyć znajdziecie coś dla Waszego Taty i spełnicie jego najskrytsze marzenia?!

1.BOJOWY LOT W SYMULATORZE MYŚLIWCA

Jeśli chcesz, aby Tata spędził swoje święto w niepowtarzalny sposób, podaruj mu bojowe zadanie do wykonania, czyli Lot w Symulatorze Myśliwca! Myśliwiec to nietuzinkowa atrakcja dla wszystkich fanów lotnictwa, ale nie tylko! Niech Twój tata usiądzie za sterami samolotu, chwyci wolant i wyruszy w powietrzną przygodę pełną licznych niespodzianek. Kto wie, może to doświadczenie rozbudzi w nim pasję do latania! Jedno jest pewne – to będzie niezapomniany Dzień Ojca.

500x375_0000_26961_photo_r

2. POJEDYNEK FERRARI VS. LAMBORGHINI
Każdy mężczyzna choć raz w życiu marzył o tym, aby usiąść za kierownicą superauta. Nie mogło więc zabraknąć Pojedynku Ferrari vs. Lamborghini w naszym rankingu wyjątkowych przeżyć. Pozwól swojemu Tacie poczuć się jak prawdziwy kierowca wyścigowy! Szaleńcza prędkość na torze, zachwycająca elegancja aut oraz niezwykły dreszczyk emocji sprawią, że ten Dzień Ojca przejdzie do historii jako jedno z najpiękniejszych wspomnień! pojedynekferrarivslambo
3. EKSTREMALNE DOŚWIADCZENIE STRZELECKIE 
Twój Tata fascynuje się militariami i uwielbia oglądać kino akcji, gdzie filmowi bohaterzy posługują się różnorodną bronią palną? Na Dzień Ojca podaruj mu Ekstremalne Doświadczenie Strzeleckie! Oddanie kilkunastu strzałów z kilku rodzajów broni to sprawdzian psychiki – temperamentu i opanowania – oraz fizycznej sprawności. Pozwól swojemu Tacie zmierzyć się z tym niecodziennym wyzwaniem! Zobaczysz, że to doświadczenie będzie wspominać jeszcze długo po wyjściu ze strzelnicy.

ekstremalne-doswiadczenie-strzeleckie_wyjatkowy-prezent

4. FLYRIDE – LATAJĄCY SKUTER

Jeśli żywiołem Twojego Taty jest woda, to mamy kuszącą propozycję! Flyride, czyli Latający Skuter to spełnienie marzeń każdego, kto jest spragniony prawdziwego wodnego szaleństwa! To ekstremalne przeżycie jest doskonałą alternatywą dla klasycznych sportów wodnych, a także fantastyczną zabawą. Zobacz swojego ojca w roli głównego bohatera widowiska, wykonującego powietrzne akrobacje nad taflą wody. Możesz także przyłączyć się do niego, aby wspólnie przeżyć wspaniałą, wodną przygodę.

flyride-latajacy-skuter

5. DEGUSTACJA PIWA W CIEMNOŚCI

Brak mocnych doznań wcale nie oznacza nudy, czego przykładem jest Degustacja Piwa w Ciemności. To ostatnia nasza propozycja na ten wyjątkowy dzień, która jest dedykowana ojcom, preferującym rozrywkę z mniejszą dawką adrenaliny. Koneserzy alkoholu będą oczarowani taką formą degustacji, a to wszystko za sprawą panującej wokół kompletnej ciemności. To nie będzie łatwe zadanie! Nawet najlepsi kiperzy mogą mieć trudności w rozpoznaniu rodzaju piwa, gdy nie mogą go zobaczyć. Niech Twój Tata podejmie rękawicę i weźmie udział w tej niezwykłej “grze zmysłów”. To doświadczenie będzie wspominać jeszcze bardzo długo!