4 odsłony Walentynek. Wybierzcie wariant dla siebie!

Nie oszukujmy się. Luty to miesiąc, który większości z nas kojarzy się wyłącznie z jednym świętem. Tym od blondwłosego cherubinka z łukiem, którym (jak można sądzić z poziomu niedopasowania wielu związków) zupełnie nie potrafi się posługiwać. Z pewnością wiecie o jakie święto mi chodzi. Mam nadzieję, że tym razem niesforny Amor sprawdził się znacznie lepiej i w ten sposób zasłużył na swoje święto, a Wy będziecie mogli cieszyć się nim w wyjątkowym towarzystwie. Zastanawiacie się jak najlepiej to uczcić? Zapoznajcie się z poniższymi wariantami Walentynek i wybierz ten, który najlepiej do Was pasuje.

1. Spokojnie i romantycznie

Jeśli jesteście zwolennikami klasycznych rozwiązań, bo jak dotąd Was nie rozczarowały ani nie znudziły, to propozycje dla Was. Po pierwsze czekoladowy wieczór dla dwojga. Ten romantyczny napój jest źródłem endorfin, które wprawią Was w dobry nastrój. Jeśli dbacie o linię lub nie przepadacie za ponadczasowym słodkim przysmakiem, postawcie na inną sprawdzoną opcję – romantyczną kolację we dwoje. Powiedzenie „przez żołądek do serca” jest co prawda aż nadto oklepane, ale ani trochę nie traci na swej prawdziwości. A jeśli nie macie ochoty na ucztę dla podniebienia, zafundujcie ją innym zmysłom podczas relaksacyjnej sesji floatingu. Specjalnie przygotowany roztwór pomoże Wam osiągnąć stan głębokiego odprężenia, a przy tym wspomoże naturalną odnowę skóry.

2. Aktywnie i z przygodami

Mimo że za oknem na dobre zapanowała zima, nie musicie wcale rezygnować z aktywności. Szczególnie jeśli oboje jesteście jej zwolennikami. Stańcie do pojedynku na liczbę skutecznych trafień na strzelnicy lub poznajcie nurkowanie. Kto wie, może odnajdziecie nową pasję albo odkryjecie w sobie zew przygody, który skłoni Was do kolejnych wyzwań i podróży? Możecie zresztą wybrać się w jedną z nich już teraz dzięki ofercie wyjazdowej Wyjątkowego Prezentu. Opanujcie jazdę konną w stadninie koni Zamku Moszna lub zwiedźcie jedną z malowniczych polskich winnic.

3. Kreatywnie i z pasją

Nie lubicie trwonić czasu i pieniędzy na rzeczy, po których nic Wam nie pozostanie? A może po prostu kochacie bez przerwy uczyć się czegoś nowego i dawać upust pokładom twórczej energii? Wypróbujcie warsztaty ceramiki, podczas których nauczycie się nadawać kształt, zdobić i szkliwić naczynia oraz przedmioty dekoracyjne. Skorzystajcie z kursu tańca, wybierając jeden z wielu dostępnych stylów tanecznych świata. Albo postawcie na praktyczną umiejętność, której opanowanie uczyni Wasze wspólne życie jeszcze lepszym – kurs gotowania!

4. Nowatorsko i z nutką szaleństwa

Jeśli szukacie czegoś, co wzburzy krew w Waszych żyłach i pomoże zerwać z rutyną, a przy tym będzie czymś, czego nigdy dotąd nie próbowaliście, to propozycje dla Was. Ale uwaga, tu konieczna jest doza odwagi. Lot szybowcem połączony ze szkoleniem to wyzwanie, ale i okazja do ujrzenia niesamowitej panoramy, której podziwiania nie zakłóci dźwięk silnika. Jeśli zaś szukacie sposobu na rozładowanie emocji (na przykład po ostatniej kłótni) lub po prostu chcecie zaszaleć, ostra jazda monster truckiem znakomicie się do tego nadaje. Możecie także zrobić pożytek z panującej zimy i postawić na lekcję snowboardu dla dwojga. A więc, jak zamierzacie spędzić tegoroczne Walentynki?