10. Urodziny Wyjątkowego Prezentu

Dziesięć lat temu nikt się nie spodziewał, że nasza firma rozrośnie się do obecnych rozmiarów, że spełnimy tysiące marzeń i uszczęśliwimy tyle osób. W roku założenia, czyli w 2007, zespół składał się z dwóch osób, a biuro było jednopokojowe. Obecnie firma zatrudnia kilkaset osób, siedziba ma ponad 200 m 2, mamy 45 Wysp Przeżyć i sklepów stacjonarnych w kilkudziesięciu miastach w terenie całej Polsce. Startowaliśmy z ofertą kilkudziesięciu prezentów w formie przeżyć, a wówczas mamy ponad 2000 atrakcji. Chyba zgodzicie się z nami, że jest co świętować prawda? 10. urodziny świętujemy przez cały miesiąc, a zaczęliśmy już we wrześniu podczas corocznej integracji. Chcecie wiedzieć jak ją spędziliśmy – przeczytajcie poniżej. Nie bylibyśmy sobą gdybyśmy nie zrobili tego w wyjątkowym stylu ;-)!

20170910_153940-1

W połowie września Eksperci ds. przeżyć z całej Polski spotkali się z pracownikami z warszawskiego biura i reprezentacją z Litwy, aby razem spędzić dynamiczny weekend, bogaty w ciekawe atrakcje i wartościowe szkolenia. Wszystko działo się na Ranczu pod Bocianem, położonym w malowniczej miejscowości Przypki pod Warszawą. Okrągły jubileusz połączony z integracją okazał się być strzałem w dziesiątkę ;-)! Pogoda była nam bardzo przychylna, także wszystkie atrakcje, które na nas czekały udało się zrealizować.

img_0153

Nauczeni doświadczeniem z poprzednich integracji zaczęliśmy od szkolenia. Po dotarciu na miejsce zebraliśmy się wszyscy w salce konferencyjnej, aby bliżej się poznać poprzez zabawę, pobudzić wyobraźnie, popracować w grupie i pomyśleć nad rozwojem firmy w kreatywny sposób. Trenerzy zaoferowali nam wiele ćwiczeń i zadań z zakresu Team building dzięki którym moglibyśmy poznać swoje słabe i mocne strony, a także wzbogacić naszą relacje w grupie. Na początku było kilka ćwiczeń wspólnych, a później szkoleniowcy podzielili nas na kilka grup, wśród których pracowaliśmy i rozwiązywaliśmy różne zadania ucząc się współpracy i podejmowania wspólnych decyzji.

img_0108

Po intensywnym szkoleniu czekała nas już tylko zabawa. Na obszernym terenie rancza zostały ulokowane różne atrakcje. Aby sprawnie przed zachodem słońca móc skorzystać ze wszystkiego znowu zostaliśmy podzieleni na grupy i po kolei udawaliśmy się na różne przeżycia. Niektórzy z nas z wieloma atrakcjami mieli do czynienia po raz pierwszy, inni wychodzili ze swojej strefy komfortu walcząc z lękiem wysokości, a jeszcze inni puszczali wodzę żądzy i fantazji realizując swoje marzenia.

img_0140

Jedną z atrakcji, które czekały na członków wyjątkowej drużyny był Park Linowy. Duży tor posiadający 8 stacji, wymagał od uczestników siły, sprytu, odwagi i zaangażowania. Aby przejść całą trasę bez szwanku trzeba było być mocno skupionym i zdeterminowanym. Na koniec czekało nas najlepsze – zjazd tyrolką do mety.

img_0180

img_0203

Dla fanów motoryzacji przewidziano Quady i Jazdę Offroad 4×4. Jazda tymi sprzętami sprawiła nam wielką frajdę. Świetnie przygotowany, piaszczysty tor do jazdy quadami i super trasa na przejażdżkę samochodem terenowym – nie było powodów do narzekania!;)

20170910_155818

Miłośnicy sportu rozegrali mecz w siatkówkę oraz badmintona, a Ci co woleli bardziej statyczne atrakcje mogli wygrzewać się na słońcu leżakując. Aby nie było za prosto, grupy dostały za zadanie wymyślenie piosenki o Wyjątkowym Prezencie, nawiązującej do naszego jubileuszu. Efekty zostały przedstawione na wieczornej uroczystości, na której było też wiele innych niespodzianek.

img_0278

Podczas tego fantastycznego wieczoru moglibyśmy sobie wzajemnie podziękować za lojalność, oddanie i bycie członkiem Wyjątkowej Rodziny. Eksperci ds. Przeżyć podarowali na ręce Kuby, naszego szefa – magnesy z wizerunkiem wszystkich miast, w których znajdują się nasze sklepy i Wyspy Przeżyć. Ten wspaniały gest tylko pokazuje jak wspaniałym teamem jesteśmy i jak bardzo zależy nam, aby zacieśniać relacje. Wieczór ten był także doskonałym momentem na świętowanie rocznic pracy w firmie. Weronika, Paulina i Paweł świętowali 3 lata pracy w Wyjątkowym Prezencie, a Michał celebrował swoje 5-lecie.

img_0375

Był szampan, był tort, było karaoke.. Obowiązkowo tańce, śpiewy, sesja zdjęciowa i długie rozmowy do późnych godzin nocnych. To co działo się podczas tej wyjątkowej nocy zostanie na pewno zapamiętane na długo 😉

img_0467

Po dniu pełnym wrażeń spaliśmy jak zabici. Musieliśmy być w pełni sił, gdyż następnego dnia czekała na nas kolejna atrakcja – Paintball Laserowy. Wiele osób miała już do czynienia z Paintballem chociażby podczas poprzedniej integracji, ale Laser Tag był dla większości nowym doświadczeniem. Zabawa była świetna i obeszło się bez siniaków. Niektórym turniej tak się spodobał, że grali po kilka rund pod rząd ;-)!

img_0502

Po Paintballu odpoczywaliśmy, grillowaliśmy, spacerowaliśmy po obiekcie ciesząc się piękną pogodą. Był to niezapomniany i pełen wrażeń wrażeń weekend, podczas któego mogliśmy naładować baterie. Jeśli chcesz poczytać o tym jak spędziliśmy nasze 9. urodziny, zapraszamy tutaj. Życzcie nam wszystkiego dobrego i wielu kolejnych okrągłych jubileuszy!