Wyjątkowy Prezent – Wyjątkowi Ludzie cz. 3

Idziemy za ciosem i przedstawiamy kolejną osobę z naszej wyjątkowej drużyny. Tym razem przedstawiamy Wam Gosię, która zaczynała z nami od praktyk w dziale marketingu, a teraz…. Przeczytajcie sami.
 
img_2424
 
Opowiedz nam coś o sobie i o swoich pasjach.
 
Lubię wszystko to, co mnie wzrusza i porusza wewnętrznie. Sztukę, fotografię, muzykę, teatr, dobry film i książkę.
 
Jestem bardzo ekspresyjna i emocjonalna. Moją pasją są ludzie. Uwielbiam z nimi przebywać, rozmawiać i ich poznawać. Podczas studiów miałam okazję mieszkać w Berlinie, który jest kolebką multikulturowości. Przebywając z ludźmi z wielu różnych narodowości, nauczyłam się jak ważna jest otwartość, szczerość i brak uprzedzeń.
 
Często podróżuję. Na razie głównie po Europie, ale planuję też w niedalekiej przyszłości zwiedzić odleglejsze zakątki. Marzy mi się Tajlandia, Madagaskar, Australia, Islandia, Kuba, Maroko, Nowa Zelandia… Może się uda
 
Lubię eksperymentować w kuchni. Gotowanie, smażenie, a także pieczenie to coś co sprawia mi ogromna radość. Zwłaszcza gdy robię to dla moich bliskich i przyjaciół.
 
Lubię uczyć się nowych rzeczy. Aktualnie próbuje okiełznać małą gitarę – czyli Ukulele.
 
Sporty tez nie są mi obce. Jazda na rowerze, squash, joga to, to co aktualnie staram się praktykować. Mam pasję do życia i ciągle odczuwam niedosyt.
 
Na jakim stanowisku pracujesz w WP i od czego zaczynałaś?
 
Równo rok i trzy miesiące temu przyszłam na staż w Dziale Marketingu do Wyjątkowego Prezentu. Już po miesiącu zaproponowano mi pracę na stanowisku Asystentki Działu Marketingu. Od lutego pracuję już jako Młodszy Specjalista Działu Marketingu i nie zamierzam na tym poprzestać 😉
 
1917192_10205703491448124_7677861997916733295_n
 
Jak dowiedziałaś się o Wyjątkowym Prezencie?
 
Z telewizji. Jestem fanką programów kulinarnych. Nie podam nazwy, aby nie robić product placement, ale jest to bardzo popularny program, puszczany w bardzo popularnej stacji… W jednym odcinku występował właśnie Kuba – Dyrektor Zarządzający WP. Pomyślałam –„co za fantastyczny człowiek, z pasją i energią do życia!”. A zaraz później „Praca, o której opowiada, musi być pracą marzeń. Istny czad! Testujesz ekstremalne i nietuzinkowe atrakcje i myślisz jak sprawić, aby ludzie czuli się szczęśliwi”. Zaraz później pomyślałam: „To telewizja, w realnym życiu nie ma takich prac”. A okazało się, że są 😉
 
Rok później znalazłam ogłoszenie na portalu, w którym Wyjątkowy anonsował, że poszukuje pomocy w Dziale Marketingu. Bez wahania wysłałam CV i jestem.
 
Co skłoniło Cię do pracy w WP?
 
Robiłam już różne rzeczy. Praca w telewizji online dla lekarzy, praca w kawiarni, w teatrze, praktyki w polsko-niemieckim stowarzyszeniu młodzieży, praca w wiedeńskiej redakcji miesięcznika, praca w butiku z biżuterią. Nawet udało mi się przez jakiś czas z powodzeniem prowadzić knajpę nad morzem. W większości tych prac pracowałam krócej niż 6 miesięcy. Wreszcie stanęłam, ale nie w miejscu. Można powiedzieć, że zacumowałam do przystani.
 
W Wyjątkowym odkryłam, że Marketing i PR to jest to co, w czym chcę się doskonalić i zdobywać wiedzę. Zatrzymali mnie ludzie, którzy mnie zainspirowali, a także produkt – czyli prezenty w formie przeżyć. To wszystko otworzyło mi oczy na naszą stolicę i cały kraj. Uświadomiłam sobie, że wcale nie trzeba wyjeżdżać, żeby fajnie żyć. WP pokazał mi jak czerpać więcej i wykorzystywać to, co się ma. Wyjątkowy Prezent to nie tylko praca, ale i filozofia życiowa. Tak mi się wydaje.
 
13237798_10206654902712811_9109192831348049436_n
 
Czy praca u nas pomogła Ci rozwinąć pasję lub poszerzyła horyzonty?
 
Zdecydowanie. Tutaj każdy każdego nakręca. To jest taka zdrowa rywalizacja. Od zrealizowanych przeżyć, odbytych imprez, zrobionych nowych rzeczach, uczestniczeniu w kursach, po zorganizowaniu nowego eventu, czy wprowadzeniu nowego produktu. Mamy taką niepisaną zasadę w firmie – chwalimy się sukcesami i celebrujemy je. To jest piękne. Nie zawsze się udaje, ale staramy się tak robić.
 
Dzięki pracy w WP moja bucket list powiększyła się o połowę. A zarazem zmniejszyła, bo coraz więcej marzeń/celi/przeżyć zostało skreślonych.
 
Co najbardziej w wyjątkowym się podoba?
 
Atmosfera. Nie bez powodu, mówimy że Wyjątkowy Prezent to przede wszystkim wyjątkowi ludzi. Poznałam tutaj przyjaciół, z którymi spędzam wolny czas. Wspaniałe jest także to, że dzięki tej pracy spróbowałam wielu nowych rzeczy. Najmilej wspominam Skok ze Spadochronem – niesamowite uczucie.