Wyjątkowy prezent ślubny – przeżycia na nową drogę życia!

Nie oszukujmy się, Młodych Par nie interesują kwiaty, wina ani książki. Najistotniejszą była i jest zawartość koperty. Warto wyjść poza schemat i zadbać o to, by znalazło się w niej coś więcej oprócz gotówki i kartki z życzeniami.

 

Czasy, kiedy drużbowie musieli barbarzyńsko upychać po bagażnikach bukiety kwiatów, by dzień po weselu wyrzucić je na śmietnik, na szczęście powoli przechodzą do lamusa. Nowożeńcy stali się bardziej pragmatyczni i proszą o wino, książki lub kupony na loterię. Wciąż jednak trzeba na książki znaleźć miejsce, a szczęście w miłości z reguły wyklucza szczęście w grach losowych. Jest jednak inne rozwiązanie.

 

Coraz popularniejsze stają się prezenty w formie przeżyć. Wystarczy wydrukować voucher, włożyć go do koperty i vóila! Taki prezent daje Młodej Parze masę pozytywnych emocji, a mieści się w kieszeni marynarki. Co więcej, z reguły vouchery na prezenty przeżyciowe są ważne przez rok, więc echa przyjęcia weselnego będzie słychać długo po miesiącu miodowym.

evoucher

Chcąc zadbać o odpowiednią oprawę prezentu, można wydrukować voucher na ozdobnym papierze, bądź poprosić o to sprzedawcę. Wyspy handlowe firm takich jak Wyjątkowy Prezent można znaleźć w niemal każdej galerii handlowej. Personel jest przeszkolony tak, by doradzić odpowiedni prezent w zależności od preferencji Nowożeńców, lokalizacji, a także budżetu którym dysponujemy.

 

Jeżeli nie mamy ochoty wychodzić z domu, możemy znaleźć całą ofertę online: jest na tyle bogata, że z pewnością znajdziemy coś w sam raz. Portale takie jak www.wyjatkowyprezent.pl chlubią się tym, że można u nich kupić idealny prezent w 1 minutę.

 

Co wybrać na prezent ślubny? Hitem są prezenty kulinarne, zabiegi SPA i prezenty „adrenalinowe”.

10117_photo_l

Dla smakoszy najczęściej wybierana jest degustacja czekolady dla dwojga, nauka robienia sushi, wieczór degustacji win czy romantyczna kolacja dla dwojga. Nowością i bardzo niecodzienną alternatywą jest Podniebna Kolacja – Dinner in the Sky, gdzie można zjeść ekskluzywną kolację przy stole zawieszonym na dźwigu na wysokości 50 metrów.

 

Bardzo popularne są także zabiegi SPA, wśród których hitem jest romantyczny masaż dla dwojga, masaż relaksacyjny, wizyta w grocie solnej czy całe wyjazdowe pakiety, np. weekendowe.

shutterstock_141978106

Dla osób lubiących odrobinę adrenaliny, idealnym prezentem będzie np. lot widokowy helikopterem, lot szybowcem bądź paralotnią, rafting przełomem Dunajca lub kursy typu „poznaj nurkowanie”. Popularne są talże prezenty militarne jak np. strzelanie z kałasznikowa, paintball, przejażdżka czołgiem, amfibią czy haubicą wojskową, podczas których można zorganizować np. sesję foto. Z prezentów motoryzacyjnych, dużym wzięciem cieszy się offroad jeepem 4×4, przejażdżka gokartami lub… monster truckiem. Nie wspominając o takich evergreenach jak jazda ferrari czy jazda lamborghini.

 

Wyjątkowy prezent na wesele jest na wyciągnięcie ręki, dostępny w internecie i poręczny, a co najważniejsze, dający niezapomniane emocje. Taki prezent nie przejdzie niezauważony, a osoba, która go wręczyła z pewnością zapisze się w pamięci Młodej Pary.