Wyjątkowe odwiedziny z 4 stron Polski

Wczoraj w siedzibie Wyjątkowego Prezentu mieliśmy okazję gościć nasz nowy narybek POS-owy. Dziewczyny silnym 8-osobowym składem przybyły do nas z Bytomia, Kielc, Trójmiasta i Poznania. Podczas wizyty nasi Koordynatorzy Regionalni – Bartek i Czarek zorganizowali dziewczynom szkolenie sprzedażowe, a Bianka jako głowa rodziny Dream Service’u,  przeprowadziła nowym koleżankom szkolenie z obsługi klienta.

 

„Multum przydatnych informacji, przedstawionych w ciekawy i kreatywny sposób. Jestem przekonana, że to szkolenie zaprocentuje w dalszej pracy na Wyspie Przeżyć”.

Edyta, POS Agora Bytom

 
teamGirls

Z okazji tej miłej wizyty zrobiliśmy sobie w biurze Dzień Pizzy. Wiadomo, nic tak nie łączy ludzi jak fastfoodowa rozpusta 😉 Był czas na zintegrowanie się, porozmawianie o sprawach firmy, ale także na poznanie dziewczyn, ich pasji i zainteresowań. Czujemy, że będzie nam się świetnie razem pracowało.

pizzagrupowe

Po jedzeniu koledzy z biura pokazali dziewczynom naszą ulubioną zabawkę – Trick Board. Jak tylko nauczyły się utrzymywać równowagę, nie mogły się od tego oderwać. My już to wiemy, że Trick Board uzależnia !

 20160705_142624 (1)

Na sam koniec popołudniowej integracji – szybka sesja zdjęciowa i z zastrzykiem pozytywnej, świeżej energii można było wracać do pracy.

 

Witamy na pokładzie i zapraszamy częściej ! 😉

grupowe