Wiosenne aktywności

Z niecierpliwością wyczekujemy pierwszych promieni słonecznych, aby móc wyjść na świeże powietrze i cieszyć się nadchodzącą porą roku. To okazja do zrobienia czegoś naprawdę atrakcyjnego, bo wiosna budzi do życia, inspiruje możliwościami i motywuje do działania! Dlatego też dołączcie do nas i wspólnie dajmy się jej pochłonąć. Sprawdźcie nasze propozycje na ten czas !

2

Na dobry początek możemy zacząć od aktywności, cieszących się ogromną popularnością, które nie wymagają wielkiego zaangażowania w ich organizację. Nie ma żadnej trudności w wybraniu się na spacer, wycieczkę rowerową czy jogging. Jak wiadomo ruch na świeżym powietrzu, to samo zdrowie. Ponadto pozytywnie wpływa on na nasze samopoczucie, dodaje energii i pozwala zadbać o formę i świetną sylwetkę.

img_0203

Jednak miejmy na uwadze to, że taki rodzaj aktywności może się nam rychło znudzić. Najważniejsze jest to, aby nie dać się pokonać rutynie, która nas zniechęca. Dlatego proponujemy postawić sobie większą poprzeczkę i oderwać się od codzienności. Zbierz zatem ekipę przyjaciół i wspólnie wybierz się na spływ kajakowy, zagraj w tenisa czy dołącz do grona pasjonatów nordic walking.

To dopiero początek możliwości, a jednocześnie zwiastun przygód, których można doświadczyć tej wiosny. Zwłaszcza jeśli Twój apetyt na próbowanie nowych rzeczy stale rośnie.

5

Ogromną dawkę przyjemności i niezapomnianych emocji dostarczy Walk in The Sky, czyli zejście po ścianie budynku, mierzącego kilkadziesiąt metrów wysokości. Obserwującym z dołu, widok schodzącego po elewacji budynku człowieka przypomina dobry film science-fiction, lecz to nie jest żadna inscenizacja, a rzeczywistość!

3

Miłośnicy motoryzacji już za chwilę będą mogli rozkoszować się charakterystycznym warkotem silnika. Adrenalina uderzy im do głowy, gdy tylko usiądą za kierownicą sportowego Ferrari czy Lamborghini i udadzą się na przejażdżkę swojego życia.

skoki-6

Ponadto do odważnych świat należy! Dla osób, które chcą uczynić coś naprawdę niesamowitego polecamy Skok ze Spadochronem. Taki skok dostarczy satysfakcji i ogromnych emocji, a niektórym nawet pomoże na dobre pokonać lęk wysokości. Po takim wyczynie górskie wspinaczki nie będą  problematyczne już nigdy więcej.

lot_balonem_wyjatkowyprezent

Natomiast dla osób, którym strach zagląda w oczy, ale w równym stopniu są spragnieni wrażeń, proponujemy wybrać się na Lot Widokowy Balonem dla Dwojga. Temperatura Waszych uczuć sięgnie zenitu, gdy będziecie podziwiać piękne widoki okolicy i rozkoszować się tą romantyczną chwilą!

Inspirujcie się zatem wiosną, która otwiera Wam drzwi do aktywności na świeżym powietrzu! Niech wszystkie okażą się dla Was wyjątkowe.