Pomysł na Wyjatkowe Walentynki

Styczeń powoli odchodzi w zapomnienie, zbliża się luty, a wraz z nim Dzień Świętego Walentego. Wielu mężczyzn staje przed corocznym dylematem: jak w ten chłodny dzień rozgrzać serce Wybranki? To również świetny moment, aby zebrać się na odwagę i przełamać pierwsze lody . W obu przypadkach z pewnością pomoże odrobina pomysłowości i oryginalności.

thumbnail

Kolejka do kwiaciarni zdaje się ciągnąć w nieskończoność. W cukierniach puste półki, kasjerki w kinach wzruszają ramionami w odpowiedzi na pytanie o dostępność biletów. Takie rzeczy zdarzają się, jeśli czeka się do ostatniej chwili… i chodzi utartymi ścieżkami. Walentynki można przecież spędzić inaczej! Wykaż się kreatywnością i spraw, aby tegoroczne Święto Zakochanych pozostawiło po sobie trwalsze wspomnienia niż dodatkowe kalorie po czekoladkach.

Brzmi dobrze, ale jak tego dokonać? To proste! Wystarczy podarować Wyjątkowe przeżycie. Żeby osiągnąć jeszcze lepszy efekt warto towarzyszyć swojej Wybrance podczas zimowej przygody. W ten sposób nie tylko zapewnicie sobie niesamowite wspomnienia, lecz także zbliżycie się do siebie jeszcze bardziej. Nie od dzisiaj przecież wiadomo, że przyjemniej spędzać czas we dwoje. Pozostaje tylko kwestia wyboru przeżycia – poniżej kilka pomysłów i inspiracji.

shutterstock_18575308

Lubicie adrenalinę i dużą prędkość? Polecamy Gokarty! Sprawdźcie na torze, które z Was jest lepszym kierowcą i przeżyjcie niesamowitą przygodę. Dreszczyk emocji i rywalizacja z pewnością sprawią, że jej serce zabije znacznie szybciej! A może wolicie odpocząć od trudów dnia codziennego? Zrelaksować się i zapomnieć o stresie? Masaż dla Dwojga pomoże Wam rozluźnić mięśnie i pozwoli miło spędzić czas. Kojąca atmosfera SPA, odprężający dotyk doświadczonych masażystów, schłodzony szampan i ta Wyjątkowa osoba obok… Takie przeżycie z pewnością pozwoli Wam przyjemnie spędzić czas. Wyobraź sobie minę swojej Ukochanej, rozpakowującej taki prezent! Jeżeli jednak chcesz mieć całkowitą pewność, że ten dzień zostanie zapamiętany na naprawdę długo, to Sesja Fotograficzna jest przeżyciem dla Was! Popuśćcie wodze fantazji i zaprezentujcie się w odmiennej niż zwykle stylistyce. Przekonajcie się na własnej skórze ile radości sprawi Wam pozowanie w blasku fleszy! Następnie pochwalcie się zdjęciami swoim bliskim i znajomym – z pewnością pogratulują Wam pomysłowości.

iStock_000016544853Medium

Pomysłów na oryginalne Walentynki jest całe mnóstwo! Pamiętaj, że najważniejsza jest dobra zabawa, miło spędzony czas i trwałe wspomnienia. Jeżeli szukasz inspiracji lub gotowych pomysłów na prezent, to znajdziesz je w kategorii Prezenty na Walentynki. Zapraszamy!