Trzydziesta Wyspa Przeżyć

Od soboty możemy z powodzeniem anonsować, że prezenty w formie przeżyć znajdziesz już w 30 galeriach handlowych w całej Polsce.  15 października, w CH Atrium Reduta otworzyliśmy 30 Wyspę Przeżyć. Wyjątkowy Prezent prężnie się rozrasta, a do końca roku powstanie jeszcze kilka nowych punktów.

IMG_1854

Z okazji jubileuszowego otwarcia, przygotowaliśmy wiele atrakcji. Przez cały dzień przy naszym punkcie można było wypróbować swoich sił i zmierzyć się z Trick Boardem. Osobom, którym udało się utrzymać kilka sekund na tej wyjątkowej desce wręczaliśmy w prezencie shakery i inne wyjątkowe gadżety.

IMG_1964

Przez cały weekend mieliśmy specjalną promocję dla klientów. Przy zakupie dowolnego prezentu dołączaliśmy dwa dodatkowe prezenty, jakimi były Pendrive i Degustacja Piwa w Ciemności.

IMG_1888

Jednak największą furorę zrobiła Fotobudka. Przez całą sobotę można było zrobić sobie zdjęcie na tle wyjątkowych przeżyć. Podczas wydarzenia zorganizowaliśmy także konkurs “Pocztówka z Przeżycia” na najlepsze zdjęcie.

2016-10-15-49801

Pani Judyta wraz z rodziną zgarnęła nagrodę główną, czyli Przejażdżkę Lamborghini Ulicami Miasta z Filmowaniem. Wyłoniliśmy też 5 wyróżnień, które również nagrodzimy wyjątkową niespodzianką.

WyjatkowyPrezent_Reduta_1510-2016-10-15-53625

Gratulujemy wygranej i zapraszamy wszystkich do odwiedzenia naszych wysp 🙂